Kannattaako

ostaa nyt Evoxia, Menireä, Donea ja Ruukkia? Olis 10000 e taskussa polttelemassa ja ajattelin hajauttaa näihin, mitä mieltä olette kokeneemmat? Vai olisiko parempia ehdotuksia kun haluan tehdä nopeasti paljon rahaa riskiä kaihtamatta.
41053
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ruukki on varmalla alalla, eli puunjalostuksessa, joten suosittelen.

Äänestä

Menire ja Benefon ainakin

Äänestä

mieti vielä!
Katso alempaa mitä annoin ostosuositukseksi.
Nyt annan uuden suosituksen/kysymyksen.
Olisiko viisasta sijoittaa Balttiaan?

En jaksa rautalangasta alkaa väätämään.

Toki Omhexissäkin on kohteita joihin voi sijoittaa, mutta....

Äänestä

osta warrantteja jos et kaihda riskejä, itse ostin nokialaisia ennen "tulosvaroitusta" ja nousua tuli tasan 200%.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aloittelija kirjoitti:

ostaa nyt Evoxia, Menireä, Donea ja Ruukkia? Olis 10000 e taskussa polttelemassa ja ajattelin hajauttaa näihin, mitä mieltä olette kokeneemmat? Vai olisiko parempia ehdotuksia kun haluan tehdä nopeasti paljon rahaa riskiä kaihtamatta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu