Ajattelin kysyä olisiko noita ratsastusfetissin omaavia naisia tai miehiä.
Eli nauttii joko itse ratsastamisesta eläimillä tai sitten vaan katselimisesta.Tai sitten molemmista.Ei siis mitään eläimiin sekaantumista
eli yhdyntöjä yms.
Noita ratsastusfetissin omaavia ei näkynyt kuin yksi minun lisäksi tuolla suomi24 kinky chatissa jonne pyysin tulemaan?Hänkin oli ikävä kyllä mies:)
Eli naisia olisi kiva saada.Tiedän että niitä on.
Joten jos joku nainen tahtoo kirjoittaa mailia minulle niin sekin käy osotteeseen: [email protected] .Kyllä miehetkin saa kirjottaa :) Otan mielelläni viestejä ja tarinoita vastaan:)
Eli nauttii joko itse ratsastamisesta eläimillä tai sitten vaan katselimisesta.Tai sitten molemmista.Ei siis mitään eläimiin sekaantumista
eli yhdyntöjä yms.
Noita ratsastusfetissin omaavia ei näkynyt kuin yksi minun lisäksi tuolla suomi24 kinky chatissa jonne pyysin tulemaan?Hänkin oli ikävä kyllä mies:)
Eli naisia olisi kiva saada.Tiedän että niitä on.
Joten jos joku nainen tahtoo kirjoittaa mailia minulle niin sekin käy osotteeseen: [email protected] .Kyllä miehetkin saa kirjottaa :) Otan mielelläni viestejä ja tarinoita vastaan:)
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ken onkaan tuo salaperäinen ratsumies?.Lieneekö taruolento,vai aito olento ?lieneekö piiskaustaitoinen ,tietää mitä tuhma setä tarvii pyllylle saatkohan kiltiksi yhden pyöreä pyllyisen äijän vintiön joka on ollut tuhma,ei edes joulupukki tuonut tuhtia vitsakimppua ja piiskannut pyllyä joulunpunaiseksi vaikka vintö kovasti toivoikin joulun punaista kuumottavaa takamusta.Aikaisempina jouluina on toive punaisesta pyllystä toteutunut,MITEN ON RATSUMIES ? TULETKO PUKKI VIERAILULLE,KYSYMÄÄN ONKOS VINTIÖ OLLUT KILTTI :VASTAAN EI MINKÄ RANGAISTUKSEN KEKSIT TUHMELIINILLE?
Suomessa tilastojen mukaan 90% kaikista ratsastajista on naisia. Kun seurailee hevos- ja ponikeskusteluja, myös siellä lähes kaikki ovat naisia. Olisi hienoa saada naisia todella mukaan keskusteluun.
Jos joku nainen (oltava täysi-ikäinen) olisi kiinnostunut ratsastamaan ja tekisimme siitä oman videon, maksamme hänelle todella hyvin, väh. 200 €/tunti mutta tietysti myös enemmän. Jos joku nainen olisi kiinnostunut kokeilemaan ratsastusta, sekin käy. Mistään pornofilmistä ei ole kyse, nainen olisi vain seksikkäästi pukeutuva, ei alasti. Lisätietoja voit kysellä täältä tai jos haluat kysellä henk koht mailien välityksellä, annan osoitteeni.
...tuollasta !? Mä lähtisin mielelläni tyttönä ratsastamaan hevosella. Mua saisi oikein opettaa ihan alusta alkaen ! Jos jotakuta kiinnostaa niin mailia osoitteeseen; [email protected]
Hei heppahöperöt,
En tajua mikä tässä on niin salaperäistä: kuka tahansa voi katsella teinityttöjen ja naisten ratsastusta menemällä lähimmälle tallille ratsastustunnille tai vaikkapa katselemaan ratsastuskilpailua. Siellähän sitä pääsee juttelemaankin näiden salaperäisten ratsastajanaisten kanssa.
Se mitä ei missään näe ja mikä kuitenkin monia tänne kirjoittavia kiinnostaisi olisi nähdä nainen joka ratsastaisi itselleen ihan liian pienellä ponilla niin että poni joutuisi ponnistelemaan ratsastajan painon alla. Jostain syystä tämä ajatus kiihottaa aika montaa miestä. Se on yhdenlainen alistamisfantasia, ratsastajatar on domina ja ratsu hänen orjansa.
Mutta jos joku ratsastajanainen tätä keskustelua lukee, niin olisi kiinnostava kuulla, kuka kouluttaa pikkuponeista lapsille ratsuhevosia? Eiväthän pikkulapset sitä itse voi tehdä, joten täytyy olla niin että joku aikuinen ratsastaa poneilla ensin ja ottaa "luulot pois" ennen kuin lapsia päästetään niiden selkään? Vai kuinka on?
t: Heppa
Ei kai tässä fetismissä ole mitään salaperäistä eikä naisratsastajat ole mitään "salaperäisiä" vaan tavallisia ihmisiä kuten mekin, jotka olemme kiinnostuneita katsomaan näitä ja siinähän ei ole mitään pahaa, vai mitä?
Kyllä tietysti voi mennä tallille katsomaan, mutta onko siellä koskaan NAISIA ratsastelemassa hame päällä tai juuri kuten kerroit pienemmillä poneilla? Eipä ole! Joskus jos hyvä tuuri käy, voi nähdä naisten uittavan hevosia järvessä ja tämä on seksikästä tietysti kun bikineissä ratsastelevat. Kun nainen pukeutuu seksikkääseen hameeseen, vaikka vekkisellaiseen ja hänellä on saappaat, korkeakorkoiset kengät ja hän ratsastaa vaikka juhlatamineissaan meikattuna, tämä on seksikästä. Nainen näyttää huomattavasti paremmalta kun käyttää naisellisia vaatteita.
"Jos mies käyttää naisten vaatteita, hän on naurettava, jos nainen pukeutuu miesten asusteisiin, tämä on normaalia".
Olet osittain oikeassa, kyseessä on mielestäni "yhdistelmä" useistakin eri fantasioista ja eräs on juuri mainitsemasi "domina" eli poni naisen alla joutuu alistumaan ja palvelemaan emäntäänsä. Toinen on eroottinen fantasia eli kun nainen ratsastaa kahareisin hevosen/ponin selässä ja hänellä on hame päällä, se on seksikästä. Monet naiset saavat seksuaalista nautintoa tästä. Jotkut ratsastelevat alasti sillä se kiihottaa heitä.
Kyllä kai meillä kaikilla on hieman erinlaiset fantasiat joskin yhteisiä piirteitä esiintyy, vai mitä?
Näin kerran Kreikassa Lindoksessa, miten todella isokokoinen nainen halusi ratsastaa pienellä aasilla. Hän otti pienimmän aasin kiinni, nosti hameensa helmaa ja nosti jalkansa aasin selkään tavoitteenaan nousta sen selkään. Omistaja kiiruhti paikalle ja kielsi tätä nousemasta. Nainen suuttui, otti kiinni toisen aasin ja jälleen omistaja sanoi "NO"! Ilmeisesti omistaja olisi halunnut että nainen saisi isomman aasin koska tämä painoi varmasti yli 120 kg ( oma veikkaukseni). Nainen siirtyi sivummalle, näki siellä pienen aasin ja meni sitten sen luo. Sitten hän nosti hamettaan ja nousi eläimen selkään. Selvästi näki, miten aasin selkä painui naisen painosta ja aasi äänteli naisen alla. Sen korvat painui luimuun ja pää painui alas. Nainen näytti isommalta kuin aasi ja vain sen pää ja osa niskaa näkyi hameen alta. Nainen alkoi potkia aasia liikkeelle sillä sen piti kantaa naista korkealle vuorelle Acropolikseen saakka. Selvästi saattoi havaita naisen kasvoilta miten hän nautti ratsastamisesta. Hän kikatti, korjasi hamettaan ettei valtavat reidet paljastuisi liikaa.
Tässä on eräs esimerkki elävästä elämästä, miten aasiparalla ei ollut muuta mahdollisuutta kuin totella ja palvella naista sillä tämä maksoi ratsastuksesta ja aasi voi vain alistua. Myös naisesta tuntui hyvältä kun istui kahareisin sen selässä ja aasin liike tuntui reisien välissä hyvältä. Se niin mukavasti hieroi oikeista paikoista....
Eli kukaan ratsastusfetisistä nauttiva nainen ei ole kirjoittanut.Tiedän että niitä naisia on ja aivan varmasti lukee tätä palstaa.
Olisi tosiaan kivaa jutella ja käyttää internetin anonyymiutta hyödyksi.Eli mailia saa edelleen lähettää [email protected] osotteeseen.Anonyyminä tai ei kuinka itse tahdot.