aulan tyttö

mies

Olin jo pitkään katsellut toimistomme aulassa istunutta vaihteen hoitajaa, Jaanaa, sillä silmällä. Jaana oli varsin tiukka pakkaus, viehättävä pitkähiuksinen blondi, joka tykkäsi kiusata firman miehiä kireillä paidoilla ja lyhyillä hameilla. Tyttö taisi flirttailla kutakuinkin kaikkien kanssa, mutta minusta tuntui että meidän välillä silmäpeli oli ehkä hitusen verran innostuneempaa. Aamuna eräänä päätin sitten testata tuuriani. Aamulla tiskin ohi marssiessani tiputin siihen ruusun ja vinkkasin vessojen suuntaan. Sain vastaukseksi ensin hämmentyneen ilmeen, sitten hymyn ja lopulta silmän iskun. Jatkoin matkaani kulman taakse, kohti vessoja.

Hetken kuluttua kuulin korkokentien terävän kopinan lattiaa vasten nurkan takana. Jaana ilmestyi nurkan takaa ja yllätin hänet takaapäin. Painauduin tiukasti häntä vasten ja hyväilin hänen vatsaansa ja rintojansa kädelläni. Jaana ynähti hyväksyvästi ja ohjasin hänen vessan puolelle ja lukitsin oven. Jaanalla oli päällä jälleen kerran syntisen tiukka paita ja lyhyt hame. Paidan alla pullottavat rinnat ja reidet saivat minut käymään niin kuumana, että en halunnut odottaa enää hetkeäkään. Ohjasin Jaanan istumaan pöntölle ja kumarruin hänen jalkojensä väliin. Nostin hametta hieman ylös ja vedin pikkuhousut sormellani sivuun. Edessäni avautuvasta näystä olin haaveillut ties kuinka kauan.

Upotin huuleni Jaanan vitulle. En tiedä mitä hän oli ehtinyt jo ajattelemaan, mutta kosteudesta päätellen vaikka mitä. Tein klitoriksen kanssa parhaani ja touhuni palkittiin hiljaisilla huokauksilla. Upotin hitaasti sormeni syvälle Jaanan häpyhuulien väliin ja aloin metsästää g-pistettä. Kiihtyvä ja äänekkäämmäksi muuttunut hengitys kertoivat reseptin toimivuudesta. Paineet kuitenkin kasvoivat siinä määrin koviksi, etten voinut enää odottaa. Nousin ylös ja tempaisin Jaanan myös seisomaan. Pyöräytin hänet ympäri ja ohjasin nojaamaan lavuaaria vasten. Rullasin jälleen hameen ylös ja unohduin hetkeksi ihailemaan näkyä. Pyöreää, tiukkaa persettä ja mahlasta helmeileviä häpyhuulia. En kuitenkaan malttanut kauaa odotella, vaan kiskaisin kyrpäni esille ja upotin sen tiukkaan vittuun. Miten ihanalta ja kostealta se tuntuikaan. Jaana ei ollut näissä hommissa mikään eilisin teeren tyttö, sen verran taitavasti hän kaluani sisällään käsitteli. Ohjasin käteni klitorikselle samalla kun pumppasin kyrpääni hänen vittuunsa. Pyöritin sormiani villisti ja tunsin kuinka hänen häpynsä alkoi paisua käsittelyssäni. Silmissäni sumeni, en kuullut enkä nähnyt mitään, pumppasin vain kyrpääni edes takaisin. Tunsin kuinka hänen vittunsa puristui tiukemmin ja tiukemmin ympärilleni. Juuri sillä hetkellä kun Jaana päästi äänekkään voihkaisun laukesin hänen sisäänsä. En malttanut lopettaa, vaikka spermaani valui pitkin noita kauniita reisiä. Halusin luovuttaa jokaisen tipan hänen vittuunsa.

1

12136

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MIES

      laskit kissat ulos,HOHOAHAHAHAHA

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1406
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1273
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      102
      1023
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      849
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      743
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      626
    7. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      586
    8. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      556
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      522
    10. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    Aihe