Daewoo Matiz - Suomen halvin

Sattuipa silmiini seuraava arvio Suomen halvimmasta autosta, 10700 euroa maksavasta Daewoo Matizista:

http://www.mainio.net/article.asp?path=1;1132;1137;50091;69213
21272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Varsin mainio juttu ;)

Äänestä

syö pieneksi autoksi altoa 1.5 l enemmän.

lisäksi olen kuullut, että Daewoot haisee sisältä hämärälle. Sisustat ovat muuten hyvän näköisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juha kirjoitti:

Sattuipa silmiini seuraava arvio Suomen halvimmasta autosta, 10700 euroa maksavasta Daewoo Matizista:

http://www.mainio.net/article.asp?path=1;1132;1137;50091;69213

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu