windows

Itellä on koneessa win 2000 me.Ei oikein
toiviva.Kone compaq 5wv235 700 duron.Ajattelin
isontaa prossaa.Muistia on jossain viidensadan
kieppeillä.Olisiko xp toimivampi?
2239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vai jompi kumpi? win2000 VAI winMe vai kumpikin? Ei nyt mennyt ihan vielä jakeluun. Miksi ei toimi? No tietysti, jos ei niin ei, kyllä XP on toimivampi.

Äänestä
  • On millenium.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käyttis kirjoitti:

Itellä on koneessa win 2000 me.Ei oikein
toiviva.Kone compaq 5wv235 700 duron.Ajattelin
isontaa prossaa.Muistia on jossain viidensadan
kieppeillä.Olisiko xp toimivampi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu