täällä puhutaan siitä ekasta kerrasta peppuun niin kertokaa joku miten se käytännössä tapahtuu..... pliis tää on tarkee tieto... pitäs huomenna kuulema kokeilla muija haluu..... no??
sanokaa mitä teen.....
jone
31181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Laita sille rauhallisesti sormea peppuun ja jos se haluaa mennä pidemmälle niin tee niin kuin käskee.
Otat vaan reilusti voidetta peppuun ja hierot sormilla peppua samalla kun panet takaapäin pilluun,sit voidetta kaluun ja varovasti sisään ja se tuntuu jo kalussakin voiko työntyä sisäänpäin vai pitääkö ottaa jo takaisin.Eli pirun varovasti sisään kun välillä ottaa pois niin menee helpommin
Peppuseksissä on tärkeintä että ryppyreikä on tarpeeksi kostea/liukas. Voithan tietysti kokeilla vetää kuiviltaan mutta aivan varmasti sattuu ei mene silti sisälle. Meillä ei ole liukastusvoiteita käytetty kun ei ole ollut tarvetta. Jos nainen on tarpeeksi kiimassa eli vittu märkänä niin kyllä se B-rappukin kostuu..ja eiku menoks...eiku panoks..; )