Poikaystävälläni on 20 senttinen. Hän ei voi tulla koko mitallaan sisääni kuin lähetyssaarnaajassa ja sekin sattuu joskus. Tämä harmittaa todella meitä molempia. Olemme kokeilleet liukastetta, mutta sattuu silti. Poikaystäväni on todella hellä ja huomaavainen, eikä todellakaan painosta minua mihinkään. Olen aiemmin ollut vain pienempikokoisten miesten kanssa, eikä ongelmaa ole siis ollut. Onko jotain vinkkejä jota voisimme vielä kokeilla? Harmittaa, koska haluaisin todella antautua hänelle missä asennossa vain, sillä rakastan häntä todella.
Liian iso ;(
Nanna
63910
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minulla on hieman isompi ja tuo ongelma on myös tuttu. Pidempiaikaisissa suhteissa on harjoittelu ja hellä ote auttanut. Moni ei aluksi voi ottaa kokonaan sisään, mutta pikku hiljaa se onnistuu ja sitten voikin nauttia kunnon työnnöistä. Tsemppiä ja onnea.
Apu löytyy kun leikkaat lyhyemmäksi.
Miksi ihmeessä?????????????
Pikkuhiljaa pimpsasi venyy ja homma alkaa luistamaan. Sitten kun miehesi heivaa sinut niin pimpsasi on lörpsähtänyt pesäpalloräpsä johon ei 70 vuotias pultsarikaan laittaisi edes likaisia sukkiaan.
Vie 3-5v ennen kuin siihen totutta ettekä huomaa liika kokoa.Näin on käynyt.
meillä taas nainen on 168cm/50kg/75AA ja muutenkin "pieni ja pinkeä", minulla taas isommat mitat ja munalla mittaa 22cm, ympärystä en ole mitannut mutta sen verran iso on että kun aloitimme seurustelemaan 18 vuotiaina ja nainen oli silloin vielä neitsyt, ei moneenkaan kertaan munaa edes sisälle saatu :)
nyttemmin (5 vuotta)pimppa on venynyt mutta edelleen niin tiukka että kivat "teinityttö"leikit saa aikaiseksi :P