Kumpi on parempi,ED vai Battery,vai ottaisiko Red Bullia?Sanokaa paras!
ED vai Battery?
Kumpi parempi
81315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
En oo maistanu kun ED:iä ja battery:ä. Noista kahest ED oli ehdottomasti paras.
ED ilman muuta , Red Bull muistuttaa maultaan lähinnä sukanpesuvettä
Battery ylivoimaisesti.
Juoppohullua lainatakseni: joisin mieluummin vaikka WC-Ankkaa. Kaikki näistä litkuista ovat loistavia todisteita siitä, että mitä tahansa pystyy myymään kun imago saadaan kohdalleen. Yrrrjö.
Niin kuin ketjusta näkee niin enemmistö on taas oikeassa. Totuus on että ED on ehdottomasti parhaimman makuinen taitaa jopa olla kolmikosta kaikkein halvin en ole täysin varma.
1.ED
2.Battery
3.Red Bull
4.Muut litkut
Mulla on muutama kaveri, jotka juomaan lähtiessämme kittaavat näitä energiajuomia, ilman siis mitään vahvempaa siihen sekaan. Mä en ymmärrä, mikä pointti? Baarissa sitten siirrytään kyllä siiderilinjalle, mutta aina tuoppien välissä sielläkin on otettava joku ED. Kai siinä sitten joku viehätyksensä on, mutta ei vaan mene mun jakeluun joku energiajuoman kittaaminen pullotolkulla. Johan siinä luulisi olevan niin ylienerginen, että tekisi mieli purra vaikkapa portsaria käteen, että saa johonkin ylimääräisen energian purettua :)
Että kertokaapa mikä ihme viehätys noissa energiajuomissa voi olla?? Ja jos dokaamaan mennään niin mikä idea vetää jotain energiajuomaa naamaan?
Battery