OSTETAAN Volvo V70 vm. 2001 tai uudempi

Ostetaan Volvo V70 vuosimallia 2001 tai uudempi. Ajettu alle 150 000 km. Mielellään automaatti vaihteinen. Ota yhteyttä!
1458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käy ostamassa Tukholmasta. Saat sen -moottorista ja varusteista riippuen- hintaan alk. 17t€ ja kun laitat verot noin 9t€ päälle, niin tuskin suomesta vastaavaa löydät... tai no, suomi-volvo alk. 32t€...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miel.automaatti kirjoitti:

Ostetaan Volvo V70 vuosimallia 2001 tai uudempi. Ajettu alle 150 000 km. Mielellään automaatti vaihteinen. Ota yhteyttä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu