Minua ujostuttaa kertoa tyttökaverilleni tulevaisuudessa.. penikseni koko koska se ei ole häävi about päälle 10 seisoessa joskus lyhyempikin.. ja about 2 cm tai 2.3 cm paksu.. en tiedä kun tyttökaverini haluaa vaan perusasennossa rakastella.. ja en tiedä riittääkö peniksessä siinä jutskassa mitta... en tiedä mitä se sanoo jos sanon sille ton.. että neuvoja kiitos...
Ujostuttaa..
Aki-
82984
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No, ei se mikään huonokaan mitta oo.. Oo ylpee että on ees ton mittane:)No naisten/tyttöjen emättimen syvyys on n. 8cm joten sulla ei oo mitää hätää.. Kyllä sä pystyt tyydyttää tyttöystäväs..Eikä sun oo sille pakko sanoo mitää...:)
ok no sitten hyvä juttu.. mä vaan pelkäsin :))
Onko noin että on sitten muka lyhyempiä enemmänkin... kun kaverit kehuskeleekaikilla mitoillansa.. niin mä en vaan ihmettelen kun kaverit taas puhuu ns "hoidoistaan" niin sanovat että about 20cm kaikilla :( niin siitä vaan mietin että huhu kun mulla sit pien..!
Kyllähän niillä varmaa on 20cm, mut ne on sit varmaa semmosii kokovartalokyrpiä ne sun kaverit, ja ne mittaa varpaista terskaan.
(ei kannata olla kokovartalokyrpä)
Kun et vielä tiedä sen mittaa minä jo kokeneena tiedän sen pituus muuttuu kiihotus tilasta riippuen yllättävän paljon.Koitappa kun se seisoo niin sinne lihaksen sisään kun tyvestä koitat jää vielä paljon,olet kesken kehityksen.Mittaus pitäis suorittaa kun on harrastanut kunnollista seksi elämää 5v
Ei hätä ole tämän näköinen!!! Jos tyttökaverisi ei pidä peniksesi koosta, en voi muuta sanoa kuin että :häpeä tyttö! Ei kaikilla ole iso, eikä pidäkään. Minun miehelläni esim. on aivan LIIAN iso, enkä tiedä ketään, joka pitäisi liian isosta peniksestä. Sitä paitsi, oikeilla nikseillä, sinulla ei tarvitse edes olla penistä ja tyttösi huuta orgasmitulvasta jo sinut nähdessään (siis vaikka olisit vaatteet päällä!!!). Tsemppi, rohkea rokan syö!
joo-o nyt meni ihan lörinäksi se petti mua kokoajan mutta ei tosta mitään tullut..!! se jätti mut mutta uus kiikarissa..
Miksi pitäisi mitat kertoa?Opettele hyvä nuolemistaito niin pidät muijasi tyytyväisenä.Epäilen,että olet vielä aika nuori..?peniksesi saattaa kehittyä vielä.normaali kokoinen on kai jotai 15 senttii..?Tai usealla miehellä niillä main,ainaki ketä mun kohdalle sattunut.