Kertokaa te, jotka olette kokeneet "pillupiiskauksen", miltä se tuntuu? Ja tarkoitan nyt lähinnä piiskausta suoraan avoimeen pilluun ja klitorikseen. Olen tajuttoman kiinnostunut tuosta ja tekisi mieli kokeilla, mutta uskallanko?
"Pillupiiskaa"
7
6673
Vastaukset
- vauff
kun se tehdään huolellisen esileikin yhteydessä hellästi se on nautinnollista. olen sitä antanut ja partnerini on saanut todella syvän nautinnon.
tämä ole tosin vain osa esileikkiä
kielimies - Auri
Poikaystäväni halusi kokeilla tota, aluksi en meinannut millään suostua siihen, mutta nyt muutaman kerran jälkeen en muuta haluakaan.
Ollaan mm. leikitty silleen, että jätkäfrendi kysyy multa jotain kysmyksii - jos vastaan väärin tai jos saan huonoja numeroit koulusta niin saan piiskaa pillulle.
Tähän mennessä ei olla vielä päästy kokeilemaan muuta kuin viivotinta, mutta jonkilnaista oikeeta piiskaakin on ajateltu.
Aivan ihana tunne kun viivotin läpsähtää pillulle, on myös kokeiltu, että pidän sormilla pillua "auki" ja tunne on aivan ihana kun viivotin lävähtää klitorikselle, koko alapää tulessa. Saan näin todella mahtavan orgasmin ja sen jälkeen pillu on ihanan herkkä ja punainen. - Ella
Mä kyllä haluaisin perinteisen piiskauksen. Tuhdilla vitsalla punaiset juomut peppuun..... Ai kun jo ajatuskin saa kihelmöimään. Voiskohan itselleen antaa piiskaa?
- ukko
Miten lie onhan niitä sunneja jotka itseään raipovat mutta jos se olis selvempää kun olis apumies paikalla ja tulisi aito tuntu kun et tiedä milloin tuhmuus palkitaan rivakalla piiskan sivalluksella. Sitten voisi ajatella myös loppuosaa ja todellista karkkia joka tulee mieleen .
Esinahaton P Eenis
- Anonyymi
Onko lisää kokemuksia pimpan piiskauksesta? Mitkä ovat parhaita välineitä ja asentoja piiskaukseen?
Kuinka pitkään pimppiä voi piiskata?
Itseäni tuo kiinnostaisi, mutta vaimo on toistaiseksi suostinut vain pimpin läpsimiseen avokämmenellä. - Anonyymi
Hevosraippa, jossa on leveä nahkalätkä päässä on hyvä. Sillä onnistuu kevytkin piiskaus ja helppoa tähdätä oikeaan kohtaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",265159Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012341- 1382062
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531915Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171740"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551296Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1341011Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää59910Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.310867Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa140695