"Pillupiiskaa"

Kiinnostunut

Kertokaa te, jotka olette kokeneet "pillupiiskauksen", miltä se tuntuu? Ja tarkoitan nyt lähinnä piiskausta suoraan avoimeen pilluun ja klitorikseen. Olen tajuttoman kiinnostunut tuosta ja tekisi mieli kokeilla, mutta uskallanko?

7

6723

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vauff

      kun se tehdään huolellisen esileikin yhteydessä hellästi se on nautinnollista. olen sitä antanut ja partnerini on saanut todella syvän nautinnon.

      tämä ole tosin vain osa esileikkiä

      kielimies

    • Auri

      Poikaystäväni halusi kokeilla tota, aluksi en meinannut millään suostua siihen, mutta nyt muutaman kerran jälkeen en muuta haluakaan.

      Ollaan mm. leikitty silleen, että jätkäfrendi kysyy multa jotain kysmyksii - jos vastaan väärin tai jos saan huonoja numeroit koulusta niin saan piiskaa pillulle.

      Tähän mennessä ei olla vielä päästy kokeilemaan muuta kuin viivotinta, mutta jonkilnaista oikeeta piiskaakin on ajateltu.

      Aivan ihana tunne kun viivotin läpsähtää pillulle, on myös kokeiltu, että pidän sormilla pillua "auki" ja tunne on aivan ihana kun viivotin lävähtää klitorikselle, koko alapää tulessa. Saan näin todella mahtavan orgasmin ja sen jälkeen pillu on ihanan herkkä ja punainen.

    • Ella

      Mä kyllä haluaisin perinteisen piiskauksen. Tuhdilla vitsalla punaiset juomut peppuun..... Ai kun jo ajatuskin saa kihelmöimään. Voiskohan itselleen antaa piiskaa?

      • ukko

        Miten lie onhan niitä sunneja jotka itseään raipovat mutta jos se olis selvempää kun olis apumies paikalla ja tulisi aito tuntu kun et tiedä milloin tuhmuus palkitaan rivakalla piiskan sivalluksella. Sitten voisi ajatella myös loppuosaa ja todellista karkkia joka tulee mieleen .

        Esinahaton P Eenis


    • Anonyymi

      Onko lisää kokemuksia pimpan piiskauksesta? Mitkä ovat parhaita välineitä ja asentoja piiskaukseen?
      Kuinka pitkään pimppiä voi piiskata?

      Itseäni tuo kiinnostaisi, mutta vaimo on toistaiseksi suostinut vain pimpin läpsimiseen avokämmenellä.

    • Anonyymi

      Hevosraippa, jossa on leveä nahkalätkä päässä on hyvä. Sillä onnistuu kevytkin piiskaus ja helppoa tähdätä oikeaan kohtaan.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      33
      3204
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      44
      1599
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      19
      991
    4. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      32
      979
    5. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      59
      953
    6. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      22
      938
    7. Tuli vain mieleen

      että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -
      Ikävä
      37
      850
    8. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      36
      813
    9. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      173
      803
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      48
      719
    Aihe