Laittaisitko jonkin viestin?Toivon,että voit hyvin.Jos et,niin toivon voivani vertaistuen kautta helpottaa oloasi.Masennuksessa,aspergerissa ja monessa muussa ongelmassa.Hyviä asioita Sinulle,ystäväin toivoo
KYYNELSILMÄ YSTÄVÄIN!
SAMASSA VENEESSÄ OLIJA
2288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
...mutta en tiedä, mitä sanoa...olen voinut kohtalaisesti, ei mitään ihmeellistä, ei mitään uutta, ei mitään hienoa, mutta ei erityisiä vastoinkäymisiä.
Elämä on mennyt eteenpäin. Pelkään ja odotan tulevaisuutta. Pelkään sen pettymyksiä ja toivon sen vievän tämän päivän tuskan.
Jos jankutan samaa asiaa,mutta oletko ottanut selvää siitä Asperger-asiasta?Uskoisin,että sen osuus oireisiisi kannattaisi selvittää.En ole alan ammatti-ihminen,mutta minulla on aika paljon henkilökohtaista kokemusta asiasta.Koetan olla avuksi,että olosi helpottaisi pitemmän päälle.Sateen jälkeen paistaa aurinko ja pimeänkin yön jälkeen tulee uusi aamu... #:) Valoisia päiviä ja elämäniloa Sinulle toivoo