Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vaimolle lelu

Onko olemassa dildoa tai muuta vastaavaa leikkikalua jonka voi työntää emättimeen ja sen jälkeen alkaa pumppaamaan tai muuten suurentamaan sen kokoa.
Vaimo tykkää kovasti kun työnnän kaksi-kolme sormea hänen sisäänsä joita sitten alan levittämään klitan hyväilyn ohessa.
1211743
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

sinä kuule revitele minun rakastajattareni tavaraa.

Äänestä

Olin huomaavinani tuontapaisen tuolla http://www.toyheaven.fi .. joku x-panderi muistaakseni, hieromasauvat-osastolta.

Äänestä

kannattaakohan, se kyl tuntuu hyvältä, mut ei kannata huvikseen suurennella rakkaas reikää! työnnä sinne yksi sormi ja kierrätä sitä pitkin seinämiä.......itse pidän siitä=)

Äänestä
  • ...kannattaakohan...? Miksi ei kannattaisi? Pimppi kestää kyllä aikamoista levittelyä jos sitä nyt ei ihan magnumpullo sisällä koko ajan kävele.
    Tuollaisesta se ei kyllä mihinkään levähdä. Muistuttaisin, että suurin osa pimpeistä palaa ihan "normaaleiksi" synnytyksenkin jälkeen. Ja tuollainen levittely ei ole mitään siihen verrattuna. Yksi sormi nyt ei tunnu missään:)

    Äänestä

  • Saara kirjoitti:

    ...kannattaakohan...? Miksi ei kannattaisi? Pimppi kestää kyllä aikamoista levittelyä jos sitä nyt ei ihan magnumpullo sisällä koko ajan kävele.
    Tuollaisesta se ei kyllä mihinkään levähdä. Muistuttaisin, että suurin osa pimpeistä palaa ihan "normaaleiksi" synnytyksenkin jälkeen. Ja tuollainen levittely ei ole mitään siihen verrattuna. Yksi sormi nyt ei tunnu missään:)

    se löystyy. kun ekakerran pääsin muijani pillulle, sain sisään vaivoin yhden sormen. Tiukkaa oli naidessakin, koko kullin mitalta. Nyt vuosia jälkeenpäin on väljyyttä enemmän, ilmän erikoisia virutteluja. Ei tosin ole liian väljä ja tuntuu mukavammaltakin, kuin sellainen oikein tiukka, siitä tuli vain kulli araksi.

    Äänestä

jaapa jaa oiskos kurkku hyvä? laitat vaikka vettä menee sinne sisälle?

Äänestä

ja halvin....osta ilmapallo ja työnnä se akkas pilluun ja ala puhaltaan siihe ilmaa, siis palloon.

Äänestä

vaimosi pitäisi mielummin kalustasi enemmän. jos et osaa sinne laittaa kaluasi, pakko naisen esittää että jos tunket sormillasi,voisit samaa tehdä kalullasi!
Oet tosi tyhmää!!

Äänestä

Laita tuollainen vanhanaikainen autonsisäkumi sisään siten, että venttiili jää ulos. Sitten autolla huoltsikalle, eukko takapenkillä. Sitten haet sen paineilmavehkeen, jolla renkaita täytetään, ja loput saat arvata itse...
Jos ei pisaa, kokeile seuraavaksi traktorin rengasta.

Äänestä

mun vaimo tykkää joskus kun nyrkkipanen häntä(tykkään minäkin) ja tavara ei oo löystyny yhtään. Mekin olemme yrittänyt löytää sellaista.

Äänestä

Voi voi jos vaimo niin pihtaa että heti pitäis olla panemassa kun pillun näkee. Eikä se tavara mihinkään väljisty, kokemattomien poikien puhetta.
Mutta ei se mitään, kaikki jotka nauttii pelkästä lähetyssaarnaaja asennosta pimeässä peiton alla, jatkakaa samaan malliin :)

Mutta parista asiallisesta vastauksesta huomasin sen mitä olen epäillytkin haeskellessa. Ilmeisesti sellaisia sauvoja ei ole olemassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jimi kirjoitti:

Onko olemassa dildoa tai muuta vastaavaa leikkikalua jonka voi työntää emättimeen ja sen jälkeen alkaa pumppaamaan tai muuten suurentamaan sen kokoa.
Vaimo tykkää kovasti kun työnnän kaksi-kolme sormea hänen sisäänsä joita sitten alan levittämään klitan hyväilyn ohessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu