Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Molemmille

Partnerini (nainen) haluaa usein minun naivan häntä savalla ja samalla hyväilevän.
Minun (mies) tekisi myös mieli sauvaa, saman aikaisesti, mutta en ole kehdannut sitä tuoda julki.
Onko kokemuksia? Kertokaa!
71391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ostin vaimolleni surisevan sauvan kerran Kalle-lehdessä olleesta ilmoituksesta. Yhdessä valitsimme sen. Kun paketti lopulta saapui, oli vaikeaa pidätellä vaimoani, ettei hän olisi jo aukaissut sitä matkalla.

Sinä iltana sai vaimoni monta kertaa, sauvalla ja oikealla. Jonkun ajan perästä otis sauvan ja leikin päiten hyväilin sillä itseäni. Silloin vaimoni nykäisi sen kädestäni ja alkoi leikkimään pusseillani, kullini juuresta ja kun pyöritin takapuoltani, vei hän sen anukselleni. Kiihkon ähkäisystä hän ymmärsi, että todella nautin siitä.

Sillin hän otti voidetta yöpöydän laatikosta voidellen dildon hyvin. Tunsin ensin ääretöntä tuskaa, muttase muuttuin nautinnoksi, kun hän alkoi naimaan sillä minua. Sitä tehdessään hän vielä imi ja se oli kai elämäni parhaita orgasmeja.

Olemme jatkaneet sauvaleikkejä edelleenkin, mutta nyt m,eillä on myös sellainen vyötärölle sidottava dildo, millä vaimoni "oikeasti" nai minua.

Nautin siitä suunnattomasti, mutta en voisi edes ajatella, että olisin naimassa jionkun miehen kanssa, että se siitä.

Äänestä
  • strapon jaksaakin kauan veltostumatta ja leikki kestää ja kestää

    Äänestä

Mun partneri kanssa sanoi että häntä kiinnostaisi sauvaleikit. Hän on kyllä minua yhdellä tai kahdella sauvalla hoidellut. Lupasin että seuraavalla kerralla saa sitten itse kokea mitä se on. Sehän on ihanaa.

Äänestä

Älä pelkää kertoa siitä naikkosellesi! Me suomalaiset miehet olemme turhan homofobisia. Naisemme ovat fiksuja ja ymmärtävät kyllä useimmiten. Sitäpaitsi he tietävät miltä tuntuu saada jotakin sisäänsä. Rohkeutta!

Voithan aina testauttaa vaimoasi näyttämällä vaivihkaa vaikka seuraavan linkin kuvia. Tai hankkimalla jonkun aiheeseen perehtyneen videon.
http://www.amateur-hard.com/tab/girl_fuck_guy_us.php3

Äänestä

tee asiasi julki! se on aivan uskomattoman ihanaa! me tehdään avomieheni kanssa sitä yhdessä.. jopa strapon kanssa. ihanaa! ;)

Äänestä
  • straponin voi pukea myös mies jos nainen haluaa tupla panon jänniä leikkejä yhdessä

    Äänestä

minulla kävi tuuri yllätin vaimon mastuboimassa ei hämmentynyt orkun jälkeen kysyin saanko minäkin kun kerran tuntuu niin hyvälle sen jälkeen sauva aina mukana leikeissä vaimo ostanut myös isoja vibra sauvoja niin molemmille omat yhtäaikaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SAUVAA kirjoitti:

Partnerini (nainen) haluaa usein minun naivan häntä savalla ja samalla hyväilevän.
Minun (mies) tekisi myös mieli sauvaa, saman aikaisesti, mutta en ole kehdannut sitä tuoda julki.
Onko kokemuksia? Kertokaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu