sisarelleni

en yleensä katso nelosen rakkautta ja anarkiaa-sarjan kuvia,mut nyt satuin kattomaan viime perjantaina sisarelleni-elokuvan...ihan kauhee loppu siinä=(jäi pitkäksi aikaa mieltä vaivaamaan eikä meinannu saada unta...todella tunteisiin vetoava elokuva!katoitteko?mitä olette mieltä?
2320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo, todella vaikuttava leffa. Katopa muuten tuon saman ohjaaja Breillatin leffa "Sex is Comedy". Se kertoo siitä, kun elokuvaohjaaja yrittää tehdä yhtä tuon Sisarelleni elokuvan seksikohtausta. Se on mainio leffa, ja todella kiinnostavaa katsottavaa tuo Sirarelleni jälkeen.

Äänestä

Miten ko. leffa loppui? Katoin vaan pätkiä sieltä täältä ja nyt kiinnostamaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-ninnu- kirjoitti:

en yleensä katso nelosen rakkautta ja anarkiaa-sarjan kuvia,mut nyt satuin kattomaan viime perjantaina sisarelleni-elokuvan...ihan kauhee loppu siinä=(jäi pitkäksi aikaa mieltä vaivaamaan eikä meinannu saada unta...todella tunteisiin vetoava elokuva!katoitteko?mitä olette mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu