http://www.thehun.com
uutta tavaraa tulee joka päivä.
Ei popuppeja, eikä muuta pa**kaa!
Suosittelen!
Hyvä pornosivusto!
4
15966
Vastaukset
- Paavo Perse
Taidat olla aika aloittelia pornosivujen metsästyksessä, parempiakin sivuja on ETSI!
tässä sulle toinen aloittelioiden sivu jos et tätä vielä tiedä http://www.ampland.com
Oleppa hyvä!- make
yksi mistä löytää parempia on password hakkereiden sivulta. osahan passuista ei toimi mut ne jotka toimii niin ovat pääosin ok jotkut jopa hyviä.
www.xnxx.com on ainoa jonka olen löytänyt jossa voi surffata ilman pop-up stopperia. ei mitään redirect hommia joten tuota voisi suositella.
on gallerioita joka makuun, teinit, laihat, lihavat, pieni/isotissiset jne jne
www.sexocean.com sekä www.onlyteenstgp.com
ovat hyviä thumb previev gallerioita, joiden linkit eivät uudelleen ohjaa minnekkään kun käyttää esim. freesurfer popupstopperia.
jos tiedät kerran otain kunnon gallerioita niin kerrotko meillekin jotka emme osaa eikä tiedetä.
- porno
www.tiava.com
- Anonyymi
3738p.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie572543Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää492315Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta22302Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten722223Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut512072Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1372027HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363981765Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1081706Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt221589Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241524