Automaatti 307

Onko kukaan hankkinut moista pösöä automaatilla? Mitkä ovat kokemukset? Itseäni kiinnostavat 1.6 ja 2.0 litran tomaattivaihteiset mallit. En tarvitse hullun lailla tehoa koska ajelen pääosin pääkaupunkiseudun ruuhkissa. Mutta pärjääkö 1.6:lla?
2582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kaksilitrainen 307 automaatti.Tomaatti toiminut ja toimii hyvin.Vaihtaa tasaisesti sekä tiptronicilla että normaali automatiikalla.Jos haluat enemmän kokemustietoa, kerron pyydettäessä lisää.

Äänestä
  • Automaatti 307 , 1,6 moottorilla tuntuu riittävän aivan hyvin. Todella hyvä ostos,suosittelen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eero kirjoitti:

Onko kukaan hankkinut moista pösöä automaatilla? Mitkä ovat kokemukset? Itseäni kiinnostavat 1.6 ja 2.0 litran tomaattivaihteiset mallit. En tarvitse hullun lailla tehoa koska ajelen pääosin pääkaupunkiseudun ruuhkissa. Mutta pärjääkö 1.6:lla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu