mitä mä teen

ongelmani on:oon aatellu alottaa texstailun jätkän kaa josta oon kiinnostunu .miten aloittasin ja mitä kaikkee kirjottasin et se ei pidä mua tärähtäneenä: laittakaa viestii n/m ja ikä. oon ite n ja 14v
2593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heippa! :) tiedätkö kuka oon? mitäs'h sulle kuuluu?

Äänestä

no lähetä vaikka kuvaviesti jossa lukee sun nimi. sit se aattelis et sä tykkäät siitä ja sit sä voisit alkaa lähettelee sille kaikkee viestejä, et oon pikkasen kiinnostunu susta, et mitäs mieltä oot musta ja jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuva kirjoitti:

ongelmani on:oon aatellu alottaa texstailun jätkän kaa josta oon kiinnostunu .miten aloittasin ja mitä kaikkee kirjottasin et se ei pidä mua tärähtäneenä: laittakaa viestii n/m ja ikä. oon ite n ja 14v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu