M puskureita

Moro kaikille!!

Mistä saa M-sport puskureita E39:iin? Siis sellaisia alkuperäisiä jotka tulee M-varustelun mukana. Jotka käy tavalliseen E39:iin
3654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuten on todettu jo aiemminkin, nyt siis tunataan jo e39:kin.

Äänestä
  • On se vakio etupuskuri munkin mielestä vähän ruma verrattuna M5:n puskuriin, mutta makunsa kullakin.

    Sama juttu tuossa uudessa 500-sarjalaisessa. Muuten oikein nätti auto, mutta etupuskuriin tehty väkisin "suu mutrulla" ilme. Vaihtaisin siihen jonkun M5 tyylisen puskurin jos sellasen auton ostaisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


E39 kirjoitti:

Moro kaikille!!

Mistä saa M-sport puskureita E39:iin? Siis sellaisia alkuperäisiä jotka tulee M-varustelun mukana. Jotka käy tavalliseen E39:iin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu