kyllä mun mielest mukavinta kun suutelee nii samalla vähän silittelee hiuksia,joskus myös ihanaaaa!!vähän nenät vastakkain höpöttää mukavia:),mitä mieltä naiset,mikä tuntuu ihanalle?
suudelmat&halailut?
Lauri24w
51968
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Juuh.. kyllä tommonen on kivaa =)
Lisäksi tykkään suudella välillä oikein todella intensiivisesti, välillä taas "rajummin", hieman pientä näykkimistä yms... poikaystävän kanssa meillä on sellanen tapa et me näykitään toistemme neniä =) Suutelu on ihanaa, joka puolelle kehoa!
suuteleminen on kivaa ja ihanaa puuhaa :) eilen viimeks poikaystäväni kanssa :) uijh..
...minä ainakin pidän eniten hitaista ja viipyilevistä suudelmista ja halauksista, silittelyistä.. kielarit on sitten kiihkeämpiä hetkiä varten.
Suuteleminen pelkästään huulille ei ole mitään kivaa. Sen pitää olla kunnon kielari, joka kestää puolesta minuutista minuuttiin. Tyttöystävän kanssa sylikkäin ja kielareita. Se on hyvä yhdistelmä. Vielä kun on hyvät munkit josta saa kiinni. VAU VAU
No mun mielsestä se on kyl tosiii ihanaa kun oma poikaystävä tulee halii ja suutelee samalla... Joskus ruusu kädessä... Se on vaaan NIIN romantiikkaa.. jne.-.. Olen kyl tos sama mieltä ku sinä... :)