Petr Tenkrat

Mitä mieltä ootte ko. herrasta?

Mun mielest Tenki on just paras pelaaja!
6262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

On yksi sm-liigan nopein luistelija ja lämärissäkään ei mitään valittamista..!!

KÄRPÄT MESTARI 2004!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Samaa mieltä, et Kärpät on mestari tänä vuonna!!!

    Äänestä

Niin mustakin se on kaikista sm-liigapelaajista kaikista paras . Se on Tenki Tenki pelaa vielä kärpissä Se on bravoa! MAhtavaa Tenki!

Äänestä

Luistelee hyvin ja tekee maalin jos paikka annetaan. Se vaan että ilman hyviä ketjukavereita ei edes Tenkrat saisi mitään aikaiseksi joten kunnia myös heille. Tenkrat on hyvä sniper mutta siihen tarvitaan unelmapasseja jakava sentteri ja tilaa tekevä puskutraktori myös että sniper pääsee tekemään maalit rauhassa.

Äänestä

miks jääkiekkolehdes luki näin:

"Oulussa Tenkratia odotti tuttu joukkue ja ennen kaikkea turvallisempi ympäristö.
-Alan päästä Venäjän kokemuksen yli, vaikka se kauhistuttaa minua vieläkin. En voisi ikinä kuvitella meneväni sinne takaisin."

Eli miks siis Tenki sanoo noin? Mitä Venäjällä muka on tapahtunu?

Äänestä
  • kuulemma mafia kovistellut tekemään tehoja palkkaa vastaan. palkka oli kova tenkratilla mutta tehoja ei mies siellä koko rahan edestä tehnyt. ja mafiahan sitä jääkiekkobisnestäkin siellä pyörittää kuten kaikkea muutakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nehe kirjoitti:

Mitä mieltä ootte ko. herrasta?

Mun mielest Tenki on just paras pelaaja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu