Voi vidu borilaiset on sairasta sakkia.... http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1679194 Tässä se vuosikymmeniä jatkuneen sisäsiittoisen lisääntymisen seuraukset nähdään. Nuoret jo vetää isoissa määrissä huumeita, syyttömiä opiskelijoita tapetaan ja nyt tämä. Borilaiset hävetkää!
Vastaukset 7
- voi vidu tätä
Suomen oikeusjärjestelmää.
- turkuun loppu elämäkseen
juomaan paskasta vettä ja kuuntelemaan ressu retvoorttia
- Ässät...
kun ei tapahdu mitään rikoksia, meillä ne selvitetään, muualla jää suuri osa selvittämättä. Tappoja ym tapahtuu lähes viikoittain oulussa, Helsingissä ym.ym ne eivät ole varmaankaan mitään "hulluutta" SIIS RIKOKSIA TAPAHTUU JOKA PAIKKAKUNNALLA, tapetaan, raiskataan, jopa omat lapset tapetaan, siis menkää itseenne
- selityksiä
Riittä, kun katsoo porilaisten jääkiekkofanien väkivallan ihannointia ja todella huonoa käytöstä, niin tietää ongelmia olevan nimenomaan Porissa.
- Ässät...
selityksiä kirjoitti:
Riittä, kun katsoo porilaisten jääkiekkofanien väkivallan ihannointia ja todella huonoa käytöstä, niin tietää ongelmia olevan nimenomaan Porissa.
iltalehdissä, 16 vuotias kiristi ja tappoi, jossakin pikkukylässä keskisuomessa. Eihän hassis ole huumeeksi luettava aine maailmalla, etelä-amerikassakin sai ostaa joka kioskilta ihan vapaasti. Eikä Pori ole huumetilastoissa kärkisijoilla siellä on ihan muut paikkakunnat, samoin murha ja tappolistoilla.
- ässät...
muualla päin maailmaa kun nämä suomalaiset urhot mm. käyvät käyttämässä hyväksi pikkutyttöjä ja poikia. Thaimaa on yksi pahimmista. Suorastaa oksettavaa katsella sellaisia tyyppejä. Intiassakin näitä näkee mutta vähemmän.
- Ällöttävää
http://www.mtv3.fi/uutiset/kulttuuri.shtml/arkistot/kulttuuri/2009/03/839775 " Haaveissa mökki Thaimaasta Unelmissani on järjestää vuoden 2011 syksyllä 30-vuotisjuhlakiertue jäähalleihin. Sen jälkeen toivoisin voivani ostaa jostain Thaimaasta pienen ja edullisen lomapaikan, jossa olisi mahdollisuus olla YKSIN. Kaipaan yksinoloa yhä enemmän. Uskon, että saan siitä enemmän virtaa elämääni. " PS. Googlettakaa lisää Ollista ja Thaimaasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll221040Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 50824
- 46725
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181605Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560