Asun vapuksi?Ja minkälaisen?
Vastaukset 6
- ssssssssssssssssss
mä laitan saunatakin ja oon älästi. jos poliisit tulee kyttään juomista niin vilauttaa vähä.. kyllä tykkää :P
- minimakke
oon hankkinu mut en osaa selittää minkä lainen se on
- jkhk
punahilkka asun ajattelin laittaa kun kaverilla on naamiaiset. Vielä en tiedä viittinkö se puku päällä mennä baariin :)
Tää on semmonen juhla et saa luvan kans bimboilla, minä ainakin aion käydä järkyttämässä ihmisten mieliä;)
- gkgk
teru84 kirjoitti:
Tää on semmonen juhla et saa luvan kans bimboilla, minä ainakin aion käydä järkyttämässä ihmisten mieliä;)
Punahilkkana olin koko illan! Ihmettelin etten hirveästi nähnyt pukuja tampereen yöelämässä. Kavereillani oli tietysti puvut,mutta monet oli vain omia itsejään. Hauska vappu oli! :)
gkgk kirjoitti:
Punahilkkana olin koko illan! Ihmettelin etten hirveästi nähnyt pukuja tampereen yöelämässä. Kavereillani oli tietysti puvut,mutta monet oli vain omia itsejään. Hauska vappu oli! :)
Minä olin valkoisessa merikapteenin puvussa, eipä kyllä pahemmin muilla ollut tamineita(tylsiä ihmisiä).Mutta ilmeet oli ikuistamisen arvoisia, katsottiin niin kuin kuusenmäen lehmä uutta ämpäriä:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771570
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.103782En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203598- 48546
- 126546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 25493
