Kuka ja mistä on toi Sanna?

ollut??????????
3670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ainakin kuulunee näihin "tahdon saada rahaa lööpeistä-julkimoihin" joita aina aika-ajoin ilemstyy oikeiden julkimoiden rinnalle milloin mistäkin aiheesta. Eivät vain ota huomioon että toinen osapuoli saattaa nostaa syytten kunnianloukkauksesta jolloin hankkeet voivatkin keikahtaa miinukselle.

Äänestä
  • "Nyt meni maine, en siitä piittaa, Seiska-lehteen pääsin kuitenkin. Ja tämän kerran, mä tilin kuittaan ja siksi tietty mä avauduinkin. Jaksan mä bilettää jatkoillaa-aa..." Tälläistä voisi Sanna runoilla pankkiin Nyt meni hermot -piisin tahtiin mennessään hakemaan Seiskalta saamaansa paljastuspalkkoita. Toivon totisesti, että juttuun sotketun Kirwan osuus ammutaan alas, kuten on osin jo tehtykin. Ja Sannalle päälle vielä syyte kunnian loukkaamisesta. Osoittaa tietynlaista ajtuksenjuoksua, jos ei tiedä kenen kanssa s-kstailee. Sitten vielä kehuskelee sillä. Onkohan tytön vanhemmat elossa? Mitä ne tuumaa?

    Äänestä

nimi on Sanna kiuru. Ikä 19 ei 20 niin kun valehtelee. täysin sekasin oleva ruma akka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joka Wilsonin kanssa kirjoitti:

ollut??????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu