mistä tietoa

Mistä tietoa missien mitoista? Ainakin Rouva vienonen-karpela-saarela-karpela-erjola näyttää saaneen oudosti muotoja rintoihinsa tai oliko silikonit jo missinä?
1494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että missiajoista ny sattuu oleen jo jokunen vuosi,tämä plus muutamia lisäkiloja edellisiin mittoihin ja kaksi raskautta varmasti on edesauttanut tilanteen kehittymistä.katsos kun naiset lihovat eri tavoilla,toiset persiistä,toiset mahasta ja toiset rinnoista..... harvemmin on nähty ihmisiä,varsinkin naispuolisia joilla samat mitat pysyis läpi elämän ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missien kirjoitti:

Mistä tietoa missien mitoista? Ainakin Rouva vienonen-karpela-saarela-karpela-erjola näyttää saaneen oudosti muotoja rintoihinsa tai oliko silikonit jo missinä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu