Haaveiletko salaa, että joku pussaisi sinua väkisin? Siihen tyyliin kuin vanhoissa kotimaisissa elokuvissa eli salskea sankari kaappaa kauniin neitosen vahvoille käsivarsilleen aivan yllättäen eikä neitokainen pyristelyistä huolimatta mahda mitään vaan joutuu pussatuksi. Minulla on tällainen salainen haave. Ehkä se joskus toteutuu, kuka tietää.
Väkisin pussatuksi tuleminen
5
3382
Vastaukset
- vcxzzxcv
Haaveilen ja toivon. Se pussaaja ei kuitenkaan saisi olla ihan kuka tahansa.
- haaveillut...
..minä halusin,,,ja sitten se tapahtui. Kundi väänsi mun jalat erilleen ja painoi päänsä sinne jalkoväliin, levitti häpärit ja suuteli minua huulille, ja sitten vielä kielenkärjellä lirputteli minun klitorista. Se tuntui niin hyvältä, että nyt haluan pelkästään lisää ja lisää, en mitään pussailua, vaan kunnon suulla tehtyä seksiä.
- tuimas
juu aina näin haaveilen..vaan jotain tähän kirjoittaakseni!!!!
- StippaS
Tottahan toki! ;) Liittyy näihin omiin aivotuksiin siitä, että lähes tulkoon pakotettaisiin ja sitten kun on itse tavallaan antanut periksi niin siitä lähdetään rauhallisesti etenemään kiusoitellen kunnes taas mennään täyttä laukkaa eteenpäin eli annetaan niin sanotusti luonnon hoitaa tehtävänsä ;) Ehkä jopa voisi jättää leikin tyystin keskenkin, että se salskea mies nyt sitten ottaisi ja pussaisi ja vetäisi mukaansa niin että ihan aivan innostuisi ja yllättäen jättäisikin tyystin oman onnensa nojaan ;) Tai ainakin siihen luuloon, että näin on ;)))
Että ehkäpä tuo onnistuu joskus tai sitten ei :D Ainakin siitä voi kirjoittaa ja sitä kautta kuvitella kaikenlaista ;) - Anjalankoskelaisii
Haluaisin,että minut manipuloitaisiin suostumaan "edes yhteen suuteluun".Miehen pitäisi olla liian iso ja vahva muuhun kanssani..Se ois Oistereiden syöntiä jo,mulla.Ja ihanasti miehen tukkaa silmillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796135Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695930Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452365Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1191403- 121231
- 1851077
- 59887