Jätemäki pressaksi

http://yle.fi/uutiset/talous_ja_politiikka/2009/05/vanhanen_toivoo_naista_presidenttiehdokkaaksi_715927.html meinaavat vetää kannatuksensa aivan pohjalukemiin! Kuka haluaa läpeensä valehtelevan pressan?
5167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

siellä visertelee. Vai oli sika lenssua jo suomessa ! Sie olet koijari.

Äänestä
  • Kengännumeroasi osoittava lukuarvo on paljon suurempi kuin esim.älykkyysosamäärääsi osoittava lukuarvo.

    Äänestä

Jäätteenmäen presidenttiys olisi sopiva korvaus vuoden 2003 teilaamisesta. Mahtaisi se tietty Paavo Lipposta ja muita sosiaalihomokraatteja vituttaa.

Äänestä

oli pari vkoa päättömänä valehtelijana ja nyt viikoksi ressahommiin. täyttä paskaa koko ajatus. on niillä sielua voi jumankauta. ja mitä pirua se rysselissäkin hommaa,ei niin mitään älyllistä. on ne keputtajat viimisen päälle kepluttelijoita.menkää sontakuorman alle,älkääkä päätä nostako.

Äänestä
  • Jäätteenmäki osaa valehdella ja vääristellä asioita senverran että tuo homma olisi omiaan! Juoruja ja vääristelyjä... Anneli pois politiikasta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jo on kepulla paniikki kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/talous_ja_politiikka/2009/05/vanhanen_toivoo_naista_presidenttiehdokkaaksi_715927.html meinaavat vetää kannatuksensa aivan pohjalukemiin! Kuka haluaa läpeensä valehtelevan pressan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu