...tunnustaa totuutta?
Kiellätkö totuuden
etkö uskalla...?
181465
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
ajatus pyörii myös minun mielessäni erään naisen kohdalla.
sinulle rakastavansa?
Mistä noin varmasti kenenkään totuudet tiedät?Oletko varma ettet kuvittele tai toivo asioita.
olisikin ihan todella mahtava juttu, jos niin tekisi, mutta tunnustaisi edes jotain, koska tiedän varmaksi joitain asioita. Nojoo tämä oli ylimalkainen vastaus, mutta en vaan jaksaisi nyt tarkemmin selittää, kun tähän tulisi taas sata viestiä, eikä kukaan kuitenkaan ymmärtäisi ja kaikenmaailman häirikötkin tulisi taas paikalle.
en tiedä vaan arvailen tai toivon niin?
arvasin oikein odotat rakkauden tunnustusta ;) hih, ja yks arvostelee toisten vastauksia sekä kommentteja niinkuin sanoit, voih sentään fiksuna yritän vastata vaikken ehkä ole niin viisas kuin joku itsestänsä ajattelee ;)
.....................
Tilanne on vaan aika sekava, mutta yritän saada häneen jonkinlaisen yhteyden ja jos onnistun, niin aion ainakin itse tunnustaa tunteeni, kunhan saan ensin vähän selvyyttä joihinkin asioihin.
fiksuja ollaan ... ai piti sanoa vielä etten ole tänne aiemmin muuten kirjoitellut;) siis ihan oikeesti näinkö sen lauseen piti päättyä kun ei ole kokemusta?
ääneen, :) onnea matkaan huomasitko taas joku sotkeutui väliin?
niinhän täällä tuntuu käyvän. Muutenkin ihmettelen tätä j&t palstaa..oikea kaatopaikka tuntuu olevan. Nojoo, mutta eiköhän se tästä ja asiat vielä jossain vaiheessa selkenee:)
yhtä sekavia. Kyllä se selvenee piankin, siis oma asiasi, ainakin toivon niin :) Pitäisikö mennä välillä unia katsomaan? Eilen tuli valvottua niin alkaa unihiekkaa olla silmissä. Öitä sinullekin :) ystäväiseni.
katsoa pelin loppuun ennen nukkumaanmenoa, mutta hyvää yötä sinullekin:)
myöskin ja vasta sen jälkeen unten maille Suomi on pelannutkin aika hyvin nyt. :) Norjan kanssa oli vähän surkeaa,,,
voitto napsahti, vaikkakin yksi piste jäi uupumaan. Kauniita unia:)
Yks tivaa täällä parissakin ketjussa totuudesta ja sen paljastumisesta jotain. Ja nimettömänä vielä. Sit joku toinen yhtä 'fiksu' vastaa niin kuin se olis juuri hänelle. Ja keskustelu jatkuu. Taitaa olla taas niitä 'Sarjassamme Yksinkeskustelut'. Huh huh.. :D
tehneet tästäkin arvausleikkipalstan, jossa heitetään kysymys tai ajatus ja katsotaan mitä vastauksia tai kommentteja ketjuun kertyy. Lopussa sitten kirjoitetaan etten sitten kirjoittanut tänne muuta kuin aloituksen. Kivaaa......
huomannut. ;)