Haluaisin tietää, mikä merkitys elämääni astuneella miehellä ( johon olen myös kovin ihastunut ) on? Voisiko olla mahdollista, että hän on sielunkumppanini?
Ja kiitos, teette arvokasta työtä!
AIDOLLE näkijälle..
Solaria.
3143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niitäkö jotka riehuu täällä mielivaltaisesti, sepittäen vastenmielisillä nimillään tarinoita jotka eivät ole ollenkaan hyvään tapaan kuuluvia. Mitä jos laittaisitte nää pikkuriiviöt järjestykseen. Niin ja se mies jota kohtaan sinulla on lämpöisiä tunteita. Teillä on paljon yhteistä, sielujen sympatiaa, teillä on ollut yhteistä menneen elämän kautta. Ei sellaista joka olisi jäänyt kesken. Se on jatkamista tutustumista ja muista tämä varoitus-> Kenenkään sielun muistia ei sa väkisellä herättää. Teillä on yhteistä myös tulevassa joten iloitse joka hetkestä jonka saat kokea tuon ihanan ihastumisen- Onnea.
tänne nokkaansa, jos ei tyyli miellytä! Just saatiin edellinen rähinä laantuman. Mene haastamaan riitaa Huuhaalle, siellähän ne teikäläiset joka yö reuhaa. Hmh, ja sunko nimesi sitten on niin loistava, että pitää toiset haukkua. Ota se malka ensin Omasta silmästäsi ja kaivele sitten vasta toisten silmiä.
Sinunlaisiasi auttajia kiitän. Luulen, että paras ase häiriköiden lamaannuttamiseen on jättää heidät täysin huomiotta : ) Kiitos vielä sinulle Maagikko ja ihanaa kevättä kaikille! Jään jännityksellä odottamaan miehen sielun muistin heräämistä!