en ole varma

enää itsekkään

tuosta toisesta miehestä. Meillä menee sängyssä ihan kohtuullisesti, mutta vaimoni sanoi silti olevansa joskus puutteessa. Me vaimoni kanssa halusimme kokeilla, ja hän saapui luoksemme. Heti menimme saunaan ja vaimollani, joka on pienikokoinen hoikka kaunis nainen, oli tuo ilme silmissään josta tiesin hänen olevan tosi kiihottunut. Niin menimme saunaan me miehet kullit puolijäykkinä vähän toisiamme aristellen. Mutta heti pesuhuoneessa kaverilla seisoi kuin rautakanki! tuollainen 20cm aika paksu kanki sillä oli. se puristeli vaimoni persettä ja työnsi kaksi sormea hänen pilluunsa, mutta vaimoni ähisi että mennään sänkyyn. Siellä hän heittäytyi vaimoni päälle ja nussi varmaan kolme minuuttia niin että sänky tutisi. Vaimostani huomasin että hän sai kyllä orkun ennenkuin mies päästi lastinsa sisään. Sanoi vaan että "siellä on" Oli kyllä ihanaa kivetä sen jälkeen liukkaille,kyllä vaimossani oli sen jälkeen mälliä sisällä ! Myöhemmin aamulla heräsin sängyn heiluntaan ja vaimoni voihkeeseen kun hän makasi vatsallaan sängyssä ja mies nussi häntä takaapäin. Kun mies lähti vaimoni vielä puristi hänen kulliaan ja sanoi että kiitos. Myöhemmin vaimoni kertoi että mies oli palannut noin viikkoa myöhenmin ollessani töissä ja nussinut häntä oikein kunnolla!

2

1424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jos noin on niin varmaan kannattaisi yhdessä vaimosi kanssa keskustella säännöt selville. Vain silloin on molemmilla homma hanskassa. Ei mitään salaa tai ilman toisen lupaa.

    • kovakalu s

      No varmasti kiihotti sinuakin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      12
      2960
    2. Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset

      Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U
      Maailman menoa
      46
      1951
    3. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      141
      1733
    4. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      101
      1733
    5. Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia

      joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin
      Maailman menoa
      81
      1459
    6. Uusi mahdollisuus

      Mitä tekisit toisin, jos saisit siihen mahdollisuuden?
      Ikävä
      71
      991
    7. Martina Aitolehti murtui Erikoisjoukoissa Matias Petäistön käsittelyssä - Tästä oli kyse

      Yksi Erikoisjoukot-kauden julkkiskisaajista on yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti. Aitolehti on pärjän
      Tv-sarjat
      11
      918
    8. Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?

      Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä
      Sinkut
      188
      904
    9. Tiedätkö hänen pituuden??

      Et tiedä!!
      Ikävä
      58
      830
    10. Poliisioperaatio

      Pääsiäisenä...... ja sit kahvila suljettu???
      Somero
      18
      784
    Aihe