löydän sellaisen miehen jolta saan tarpeeksi seksiä?? Baareista löytää niitä joilta saa kerran, mutta en oikein pidä yhdenillan jutuista, joskus se vaan on aivan pakollista kun himot vie vallan. Haluan yhden miehen joka hoitaa koko paketin, ilman sen suurempia sitoumuksia. Minulla on ollut pari miestä jotka ovat luvanneet tarvittaessa auttaa pahimpaan puutteeseen, mutta pupu menee pöksyyn kun soitan että NYT!! Kukaan ei loppupeleissä kuitenkaan halua olla vain lelu. T: sitoutumiskammoinen, hyvin seksuaalinen skorpioni-tyttö
Mistä
10
1194
Vastaukset
- Laritsa M
Hänessä riittää ainakin kolmeksi vuodeksi puhtia.
- ..niin no...
joo.. Tuo on taatusti totta. Mutta alkaa mennä jo vähän riskirajoilla tuon iän puolesta =)
- Nimetön
..niin no... kirjoitti:
joo.. Tuo on taatusti totta. Mutta alkaa mennä jo vähän riskirajoilla tuon iän puolesta =)
Lämmöllä. -Laritsa-
- hahahahah
Hetero ystävällinen homo baari,no se lintu minkä kyllä tiedät.Löydät kivaa seuraa tytöistä ja pojista.Paika kunta Helsinki.
- juujuu
aina ;)
- hahahahah
juujuu kirjoitti:
aina ;)
Ei tarvitse olla BI,tai GAY Mutta vaatii tiettyä peli silmää.Riita pukareita ei huolita mukaan.Tosin ei sinne runkku pojat uskaltas tullakkaan,(saati tytöt).
- ...mama..
Löysinkö sielun kumppanini? Kuulostaa samalta ongelmalta kuin miulla on ollu jo kaua. Asiasta vois oikeesti puhua... Addikti joka ei halua pilata mainettaan ja "huorata" kaikkien kans. Moraali tulee vastaa.
- silleen
Osuit asian ytimeen =)
- pitäis saada
jotta olisit tyytyväinen? Tämä mies ei rupee pedofiiliks eli mikäli olet alta 18v, niin etsi ikäistäs seuraa. Mikäli sitten olet yli 18v, niin kyllä se pipari kelpais tälle jätkälle..
- pitäis saada
mistäpäin oot, kuvaile ulkonäöäs, millaset hiukset jne. Täällä on siis 25v mies pk-seudulta ja seksisuhde himokkaan naisen kanssa olis just sitä mitä voi toivoa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 323937
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131879Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631344Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951276Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.671146Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51011- 47921
Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti331884En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?39872Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥26871