onni olla haapavetinen

On onni olla haapavetinen ja pitää molemmissa käsissään aah, niin kylymiä kalijoja! Joku kyssyy, miksi kaksi! Ookko nähäny kellään olevan kolomea tai usiampaa kättä? Aina sitä mukkaa, ku tölökki tyhjennee, niin uutta tilalle! Ja niitähhää riittää!
3231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kansainvälinen naurupäivä

Äänestä

ja ala elää oikiaa elämää.sielä ei oo muuta tekemistä sulla ko kalijasta nauttia, muutaki elämää on, täälä meilläpäin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja kaksi kaljaa kirjoitti:

On onni olla haapavetinen ja pitää molemmissa käsissään aah, niin kylymiä kalijoja! Joku kyssyy, miksi kaksi! Ookko nähäny kellään olevan kolomea tai usiampaa kättä? Aina sitä mukkaa, ku tölökki tyhjennee, niin uutta tilalle! Ja niitähhää riittää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu