minull ei ole koskaan kasvanutkaan munakarvoja.pieniä haituvia vain ja olen kärsinyt asiasta koko ikänni koska olen muuten hiuksinen ja partainen mutta munakarvoja ei ole siunantunut.asiasta sai teinipoikana paljonkin palautetta koulun urheilutunneilla suihkuissa ja uimaloissa jopa armeijassa.onneksi noistaajoista on nyt jo yli 30v ja olen sinut itseni kanssa kun kaiken lisäksi tämä karvattomuus on vähän niinkuin muodikastakin.mutta paljon olen saanut kärsiä asiasta.nykyinen vaimonikin epäili minulla olleen satiaiset ja tiukassa ennenkuin kuukausien seurustelun jälkeen uskoi ettei minull kasva lainkaan häpykarvoja.
ei koskaan
ole olutkaan
3544
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ei varmasti ole ollut helppoa lapsuudessa , toivon että olet päässyt sinuiksi "sairautesi" jos niin voi sanoa kanssa. Tsemppiä!
On myytävänä peruukkeja jotka sopivat kuin nalli kalliolle siihen sun alapäähäs.
vedä peruukki korvilles.just juu tänän ikäinen enää rupee pelleilemääm millään peruukeill! käry siitä kuitenkin käy! ÄO?