Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tottakai pienempi on parempi

kysykää keneltä tahansa mieheltä, niin pienempi reikä on ehdottomasti parempi. Anaaliseksi on keksitty löysävittuisten aviomiesten toimesta.

ja jos joku väittää jotain muuta, niin hän puhuu potaskaa. Mutta sitähän ihmiset usein tekee...
41409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samaa mieltä ollaan täällä!Pienimunaiset miehet on isovittuisten naisten keksimä legenda,ja isovittuista tarvitsee pökkiä kakkoseen koska pilde on kuin seitsemän leivän uuni!

Äänestä

Puhut "löysävittuisista aviomiehistä"

??????????

Äänestä

olen ehdottomasti samaa mielta, etta kyllahan niita loysavittuisia aviomiehia on ihan liikaa... perseeseen vaan kaikkia, alkakaa nyt ihmeessa homoilemaan...

...ja niinhan se on taas pakko todeta, etta isovittuiset naiset on pienimunaisten propagandaa...

onnea valitsemallesi tielle!

Äänestä
  • Sopiva on aina sopiva. Ei se ole munan koosta kiinni, eikä pillun suuruudesta.

    Mutta sen voin sanoa; Jos muna jyystää tyhjää reiän sisällä, ei sekään ole mukavaa. Silloin on vain haettava pienempää reikää.

    joo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jose kirjoitti:

kysykää keneltä tahansa mieheltä, niin pienempi reikä on ehdottomasti parempi. Anaaliseksi on keksitty löysävittuisten aviomiesten toimesta.

ja jos joku väittää jotain muuta, niin hän puhuu potaskaa. Mutta sitähän ihmiset usein tekee...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu