Peugeot 307 XR

Nyt olis kiinnostusta ostaa Peugeot 307 ja olis hyvä kuulla autosta kommentteja...
Onko tyyppivikoja ja millainen ajaa ym. ym.
41680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tänään tulee 4.kk täyteen auton ostosta, ajettu reilu 6000 km. Vikoja ei ole ainakaan vielä ollut.
Ajettavuus on hyvä, hiljainen auto vaikka on diesdeli, menee vähällä.

Äänestä

Eix kenelläkään muulla ole tietoa....

Äänestä
  • Todella onnistunut ostos. Kokemuksia 46000 km, ei ole kulunut euroja kuin kahteen lamppuun. Autoni on 307 1.6 l vm 2002. Vaihdoin juuri uuteen 307 1,6 l automaattilaatikolla, on makea peli.

    Äänestä

Takavalon polttimoita mennyt 2kpl. Siinä viat 307 1.6 xs -03, ajettu n. 36 000km.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bura kirjoitti:

Nyt olis kiinnostusta ostaa Peugeot 307 ja olis hyvä kuulla autosta kommentteja...
Onko tyyppivikoja ja millainen ajaa ym. ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu