Vau nyt mä

ihastunuthan minä olen ja kohde on Jouni, vitsi kun fiksu mies ja ei pahan näköinenkään vaikka ikää jo onkin jonkin verran. Hymyiletkös seuraavalla kerrallakin kun näemme?
2800
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jouni ja sen kaveri olivat perseen-näytön sm-kisoissa v-76. Kaveri voitti kultaa näyttämällä perseen, Jouni sai hopeaa näyttämällä oman naamansa.

Äänestä

Pidä lujasti kiinni, Jouni on todella tavoittelemisen arvoinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hokasin kirjoitti:

ihastunuthan minä olen ja kohde on Jouni, vitsi kun fiksu mies ja ei pahan näköinenkään vaikka ikää jo onkin jonkin verran. Hymyiletkös seuraavalla kerrallakin kun näemme?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu