Kanki-Kaikkonen tekstaili Dritalle!
ohoho
171528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Häivy nyt oikeesti täältä suomesta , susta ei ole muille kun harmia. Mitä parista viestistä. SÄ olet vain julkisuuden hakuinen... H.. et muuta
Viestintuojaa !
kerätään kolehti että voidaan ostaa sille dritalle menolippu sarajaevoon. tollaset akat helvettiin suomesta ja vähän äkkiä. on tärkemmpiäkin asioita kun näiden tukiaisten ja dritojen hölmöilyt.
Ja historiallista tahtotilaa, huh huh.
on saanu joulukortin Kekkoselta.
Nimittäin tekstailla, mistä sais tuo doriksen osoitteen...?
Ihan ensiksi on pakko sanoa, kuinka härskejä ja vääristeleviä on media suomessa. Teksti tv:tä saa lukea mm. seuraavavia "uutis" otsikoita: Vanhasen Drita. Mikä ihmiseen Matti Vanhasen Drita? Eihän ne ole edes seurustellut tai missään suhteessa, joka oikeuttaisi tuohon otsikointiin? Nyt on paljastunut, että Kanki on mennyt samanlaiseen ansaan. Mä en tahdo näiden tunnettujen Keskustapoliitikkojen käytöstä niinkään lähteä kritisoimaan mutta musta tää nainen on todellinen opporturnisti ja voisimpa käyttää H alkuistakin termiä mutta empä viiti, kun en viitsi alkaa tuollaiselle onnen onkijalle maksamaan mitään käräjäoikeuden määräämiä korvauksia. Mutta kylmä totuus on, että tämä nainen kalastelee suosiota ja rahaa. Ahneus ja ilkeyshän näkyy jo monen kasvoista. Katsokaa tarkkaan, niin tekin voitte nähdä. Hyvä elämä suomessa ei nähtävästi riittänyt, manitoa ja mediaelämää pitää olla kanssa. phyi!
Tässä selvä tarkoitus MT3:lta, kokoomuksen lippulaivalta, alentaa Vanhasta, kun mainitaan tämän naisen yhteydessä. Nyt kun sähköpostiviestit on luettu ja tiedetään,että niissä ei ollut mitään, halutaan vaan pitää Vanhasen nimi esillä.
Kokoomus ei tarvitse mitään vahasen hölmöilyjä kannatuksen nostoon, vanhanen on mokannut elämänsä =) nyt työ paskajalat kepulit tiputte sitten oppositioon vanhasen takia, ruusunen ja drita tuhosi teijän paska natovastaisen puolueen.
Edellä on kaunista kokoomustaista tekstiä. Miksei Tukiaisesta käytetä nimitystä Kanervan Johanna? Sentään 200 tekstiviestiä lähettänyt Kanerva.
Kannattais kokoomuksen sponsoroida tätä naista...
Siis onko tämä Drita joku henkisesti häiriintynyt? Ei voi oikein muuta tuollaisesta touhusta päätellä. Jonkilainen sairaalloinen pakkomielle päästä julkisuuteen hinnalla millä hyvänsä. Ja eikö tämä akka ole ainakin 50? Yhden kuvan olen lehdessä nähnyt ja naama oli kuin petolinnun perse. Oli yritetty suttuisella meikillä peittää.
Joo, paljon kauniimpi se oli siinä kuvassa jossa se oli naama peitettynä kuin noissa kuvissa joissa se esiintyy omalla naamallaan. Ikää sillä ei pitäisi olla kuin 34 mutta mistä noista perkeleistä koskaan tietää. Tiedä kuinka paljon ihmisiä sekin on tappanut siellä missä vitun Serbiassa on asunutkin. En kyllä tuommoiselle kotkalle selkääni uskaltaisi kääntää hetkeksikään.
Minä en ole viestitellyt Dritalle. Tulkoon asia näin jo etukäteen selväksi. Jos Drita toista väittää hän ei puhu totta. En ole myöskään vihjaillut mitään sopimatonta Dritalla. Vihjaus siihen suuntaan on perätön. Vielä Drita ei ole mitään väittänyt mutta tyylinsä tuntien, viimestään vuoden 2010 loppuun mennessä tulee minun vuoroni. Minua edeltävät useampi politiikko ja julkkis. Vielä haluan mainita, Dita on ruma, kulunut ja kaikesta päätellen tyhmä!
Drita olis juuri sun tyyppiäs. Jos nyt oikeesti edes oot se BB-tero s. Epäilen.
On rikollista esiinyä toisena, tiesitkö sen? Mitä helkuttia jonkun bb.teron jutut vois kiinnostaa? Te ette ole edes kelvollisia julkkis palstalle, ihan pyllypyyhettä. Seuraavat jo kohta ovella, te ootte hylätty, naurettavia pakolla lehtien palstoilla keikkuvia! Tero oli ällöin koko ohjelmassa, minä.minä voin aivopestä jne.. tuollainen lantalainen.
Se mitä Kuroruusu lapsellisesti ja halpamaisesti aikoinaan aloitti, näyttää medioissa jatkuvan. Väenvängällä itseään julkisuuteen tuputtuvat täti-ihmiset melskaavat nykyään medioissa. Ensin Drita-täti veti julkisuuteen vihjailevilla viesteillään Vanhasen ja nyt Drita-täti on kait vuotanut julkisuuteen sen, että hän viestitteli myös Kaikkosen kanssa. Drita-täti elää nyt elämäänsä roskalehti Seiskan ja Hymyn sivuilla, hip hei ja hurraa, miten tyylitöntä ja ala-arvoista touhua! Onkohan seuraavana vuorossa alastonkuva/alusvaatekuvasarja Dritasta Hymyssä tyyliin Kuroruusu? On todella naurettavaa, että tuonikäinen naisihminen tyrkyttämällä tyrkyttää itseään vartin julkisuuteen vuotamalla medioille, että on ollut sähköposti/tekstiviesti/Facebook-yhteyksissä kahteen Keskustan tunnettuun miespoliitikkoon. Kyllä on Drita-tädillä ja Kuroruusu-tädillä suuret ja epärealistiset luulot itsestään, mutta kun kuuseen kurkottaa, niin märkään ja multaiseen ruohomättäseen pyllähtäen tai sitten jopa naama edellä kapsahtaa. Onkohan Drita-tädin julkisuuskampanjan konsulttina toiminut itse Kuroruusu (Drita ja Kuroruusuhan ovat kavereita... :-D)? Sanoisinko, että tuo konsultointi ei näytä olevan kovin tasokasta (pitäisiköhän mennä koulunpenkille oppimaan busineksen tekoa), koska netin mukaan Drita-täti on nyt häipynyt muille maille vierahille - pettikö lehti- ja nettikuvissa kovin tuimalta ja synkältä näyttävältä Drita-tädiltä pokka?