Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

rekka

32:2 Strömsgodset - Aalesund 3,10 37:1 Suomi - USA 1 2,70 (kerroin nyt on mitä on..) 41:2 Chelsea - Barcelona 2,30 50:2 Carolina - Boston 2,20 81:2 Ruotsi - Tshekki 2,20 Kokonaiskerroin 93,10 Rivin kasaamiseen käytetty aikaa n.5min
10523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Onko hyvä kaiffaris Batman (Kyösti) sidottuna sänkyyn?

Äänestä
  • Batmanista en tiedä mut kyösti on varmasti katselemassa nauhalta Färjestadin pelejä olutpullo kädessä =)

    Äänestä

  • old_profile_22452 kirjoitti:

    Batmanista en tiedä mut kyösti on varmasti katselemassa nauhalta Färjestadin pelejä olutpullo kädessä =)

    Ai oliks Kyöstillä ja Robinholla "jotain" meneillään ennen Robinhon sivariin lähtöä?

    Äänestä

  • Stadin mokkakikkeli kirjoitti:

    Ai oliks Kyöstillä ja Robinholla "jotain" meneillään ennen Robinhon sivariin lähtöä?

    Ei mulla mitään ole armeijan käyneitä eikä sivarin käyneitä vastaan, ihmiset menkööt minne tykkää, mutta itse en ole sivaria käynyt. Oliko sulla kivaa siellä?

    Äänestä

Kohde    Merkki    Kerroin 21    HJK - IFK Mariehamn    2    6,20 37    Suomi - USA 1    1    2,70 53    Kanada - Latvia 1    1    1,10 81    Ruotsi - Tshekki    2    2,20 110    Tampere Utd - TPS    1    1,90 Pelitapa: Tavallinen (Rivejä: 1 kpl) Kokonaiskerroin: 76,97 Panos: 10,20 € Hinta: 10,20 € Pelattu 6.5.2009 klo 16.41, Veikkauksen pelipalvelu. Pelin numero 7127-032147457-16. Kierros 19/2009. Tulospäivämäärä pe 8.5.2009 (50067). ja kasattu kahdessa minuutissa. :)

Äänestä
  • Eihän tuosta tiedä, mutta HJK voittaa 1-0. Mutta jos menee väärin niin laitetaan molemmat vaan ajanpuutteen piikkiin. Nyt pitää mennä toivomaan Valko-Venäjän yllätystä... --->

    Äänestä

  • old_profile_22452 kirjoitti:

    Eihän tuosta tiedä, mutta HJK voittaa 1-0. Mutta jos menee väärin niin laitetaan molemmat vaan ajanpuutteen piikkiin. Nyt pitää mennä toivomaan Valko-Venäjän yllätystä... --->

    kalapuikkoihinsa. Tommosilla vinkeillä pääse kun Linnanmäelle ja onneksi teillä varattomilla on ilmanen sisäänpääsy sinne, heitän perjantaita maailmanpyörästä lastit ja muutaman killingin, vetäkää niillä pilipojat toisianne. Et silleen maar!

    Äänestä

Olisit käyttänyt senkin 5 min johonkin hyödylliseen...hehheh. Kyösti nykäisi rekan Molde Start Suomi Rosenborg ennen kuin norskien kertoimet laskivat. Kerrankin ajoissa. Tuossa Suomen pelaamisessa ei ole pelillisesti mitään järkeä, mutta sen verran sinivalkoisten taikalasien läpi on katsottava, että olihan sitä Suomipoikaa pistettävä lapulle jännityksen vuoksi. Kyösti toki toivoo, että Barseloona pääsisi finaaliin, mutta kun puolustuksesta muistaakseni puuttuvat Marquez ja Puyol, niin vaikeaa voi olla. Siinä pelissä verkko heiluu taatusti molemmissa päissä, ja toivotaan, että Barca menee finaaliin vierasmaalilla! Ännäristä on vaikea sanoa, mutta ehkäpä nykäsen pienellä patilla Carolinaa ja Washingtonia, koska niiden veskarit näyttäisivät olevan ok kunnossa (Ward ja Varlamov). Tsekki muuten kaatuu huonompaan veskariinsa ja hååkkanit menevät jälleen mitalipeleihin... Färjestad rules!

Äänestä
  • Molde    0 - 1    Vålerenga

    Äänestä

  • kannattanut? kirjoitti:

    Molde    0 - 1    Vålerenga

    Onneksi kerroin laski, niin ei tullut tehtyä enää uusia rivejä Molden tai Startin kautta. Mut hei! Suomi on kaikilla lapuilla, menköön sitten kaikki kerralla pieleen! Ja nyt Kyösti ottaa mukavan asennon ja rupeaa tuijottamaan kun USAn Brown tekee taas jotain idioottimaista! Toivottavasti Mertaranta selostaa, kun ei ne muut oikeen ossaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Robinho87 kirjoitti:

32:2 Strömsgodset - Aalesund 3,10 37:1 Suomi - USA 1 2,70 (kerroin nyt on mitä on..) 41:2 Chelsea - Barcelona 2,30 50:2 Carolina - Boston 2,20 81:2 Ruotsi - Tshekki 2,20 Kokonaiskerroin 93,10 Rivin kasaamiseen käytetty aikaa n.5min

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu