Moro,
oon 18 vuotias tyttö ja oon seurustellu mun poikaystävän kanss 1,5v ja mulla on alkanu itsetunto ehkä vähän laskemaan, kun en saa häntä laukeamaan suulla.. :(
Hän nauttii siitä kun otan häneltä suihin, mutta kertaakaan en ole häntä pelkällä suulla ja pikku runkkausliikkeellä saanut tulemaan.
Suuhun hän kuitenkin on lauennut useasti, joten nielenkin.
Olen ihan hyvännäköinen tyttö, joten siitä ei pitäisi olla kiinni.
Mitä neuvoja te antaisitte minulle? Kiitos jo etukäteen :)
Miten saada mies laukeamaan
suulla?
34067
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
joutuu runkkausliikkeellä vähän auttamaan,tee niin että runkkaat vaikka sormenpäillä esinahkaa terskan päällä hiukan siihen asti kun mies on lähellä laukeamista sitten otat terskan huuliesi väliin ja kohta m laukeaa suuhusi.Olet varmaan gay.t.heterom 40
Vaikka suikki tuntuukin aivan mielettömän hyvältä se ei välttämättä vie ihan helposti orkkuun asti. Kunnon terhakka ote vaan toisella kädellä kulkusista ja toisella heppiin vauhtia niin kyllä tapahtuu.
Sinä 18 vuotias tyttö, minä (35-vuotias mies) olen lauennut suuseksissä tasan kerran ja se veikin todella pitkään, yli puolituntia kuitenkin, lisäksi tein hiukan mielikuvafantasiointia samalla ;) Minusta naisen suu tuntuu todella ihanalta, lämpimältä ja hellältä, mutta minulle ainakin pitää olla ehkä enemmän "kontaktivoimaa" kuin mitä suulla voi antaa (pitkän aikaa). Joskus toki voi olla niin "herkässä" että mikä tahansa pieni fyysinen kosketus saattaa aiheuttaa laukeamisen, mutta se on hiukan eri juttu se. Ja kumppaneita minulla on ollut ihan tarpeeksi, eli mielestäni voit olla ihan oma ihana itsesi ja olla onnellinen kivasta suhteestasi ja seksistä siinä. :)