Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

suihin suihin

Miks jotkut ei tykkää ootta suihin? Mä ku vaan näänkin kalun niin mun pakko saaha se herkku suuhuni ja imee se "kuiviin". Autuaallista toimintaa. Ja sitte takaapäin, niin homma on täysikymppi!
85129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nopeiten minäkin kostun kun saan ottaa suuhun ja mällit naamalle tai suuhun ja lisää seksiä. Mieskin kestää pitempään toisella kierroksella.
Otan myös suihin panon tai peppupanon jälkeen enkä ole kyllä koskaan maistanut mitään erikoista tai pahaa...Ainahan siinä sen verran on mukana kaikenlaisia nesteitä :))

Äänestä

oletkaan tavannut.

Kaikkihan me haluamme panna suihin. En tunne ketään, joka olisi toista väittänyt.

Mistä muutoin olet kotoisin, jos tuo selittyisi kulttuurierolla

Äänestä
  • Mä luulen että toi meri tarkotti tossa kirjotuksessaan naisia... että miks jotkut naiset ei tykkää ottaa suihin.. No joo, mä ainakin rakastan suuseksiä, molemminpuolista! Kullia on niin ihana imeä... nuolla ym...! Ohhoh, nyt rupes panettaa =) Taidan mennä sormelle :-)

    Äänestä

  • Nymfo kirjoitti:

    Mä luulen että toi meri tarkotti tossa kirjotuksessaan naisia... että miks jotkut naiset ei tykkää ottaa suihin.. No joo, mä ainakin rakastan suuseksiä, molemminpuolista! Kullia on niin ihana imeä... nuolla ym...! Ohhoh, nyt rupes panettaa =) Taidan mennä sormelle :-)

    Olis kiva nähdä onko muka nymfoja olemas. Suuseksi on IHANAA, sais vaan jostain. Vaimoni on niitä jotka ei tykkää suu seksistä. Ota yht

    Äänestä

mä kans rakastan suu seksiä sekä antamista että ottamista.....sun kanssa ku pääsis....ni saisit imee vaikka viikon....make

Äänestä

...vika mul:)Voisin imee vaiks kuin äijien kalui:)
Nam:)
Ja takaa se on parasta:)
Uh...alko taas tekee mieli ku aattelikin vaa:)

Äänestä
  • Olen reilu parikymmpoinen kuulemma hyvänkin näköinen mies. Minulta ei ole koskaan otettuu suihin tai mitään muutakaan. Asia on niin, etttä olen neitsyt, mutta haluaisin vain silkaa suuseksiä. Olisi ihanaa jos joku, vaikka teistä imisi tyhjiin, kun niin mainostatte, että pidätte siitä kuin hullut puurosta. Pelkkä ajatuskin saa tärisemään. Aaah

    Äänestä

  • täytyy sanoo,et teil ihanil 80-luvul syntyneil naisil on MAHTAVA asenne! Ite en vaihda enää oman ikäsiini, ku kerran seukkasin "kasikakkosen". Posliini vittu, mallin kroppa (malli), ja aina valmis suikkariin ja peppu oli käytettävis myös.. hieno asenne, kerrassaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meri kirjoitti:

Miks jotkut ei tykkää ootta suihin? Mä ku vaan näänkin kalun niin mun pakko saaha se herkku suuhuni ja imee se "kuiviin". Autuaallista toimintaa. Ja sitte takaapäin, niin homma on täysikymppi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu