voisivat kesän korvilla katsoa peiliin ja ajaa ne ällöt viikset pois. ja jos "sisäkumi" paistaa siellä päälaella, niin rohkeasti vaan kaikki hiukset pois, niin nuortuu vallan komeaksi taas.ohimoilta päälaen peitoksi kammatut haituvat ovat naurettavan näköisiä.
ja älkää, please, ostako vaaleita nahkaliturakenkiä
kesäksi. unohtakaa vyölaukut ja salihousut!!
takatukkamiehet, tursuviiksineen
mursut
2259
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
koskaan sellaista,että naiset tykkää kun on karva vasten karvaa. ja jos sisäkumi paistaa niin miehet kantaa ylpeänä sitä,syystä jossa tukka ja järki ei pysy samassa päässä,joten hiukset joutaa mennä, eikä sitä tarvitse peitellä kuten naisten sitä kohtaa joka peitetään housuilla siinä lantion alapuolella.olipa karvoja tai ei.
jopa ruuhkaksi asti. Ei viihdy järki ja tukka samassa päässä. Amisviiksiä kyllä näkee samassa puolueessa. Lähtis varmaan pyyhkeellä pois?