Sonja Lumme

Rahunen

Upee Nainen juontamassa ohjelmaa. Seksikäs, en muuten kattelis . Mutta kun toi silmä oikeen lepää...En sano mitä.....

4

1057

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Strandbergs

      On totta mitä haasteli. Nätti puutahuriolis omalla tontilla. Se on lavallalin niin nätti. Mites tulis mun pihalle touhuumaan. Tontti Raisiossa.Ylläpito hoidetaan ja kissat hoidetaan

    • tieto avartaa

      Olen yhden jakson katsottuani miettinyt ketä ohjelma palvelee, mutta vastaus löytyi viimein täältä. Kyseessä ei siis olekaan puutarhaohjelma, vaan Sonja Lummetta kuvataan monenlaisissa miljöissä ja vieressä seisoskelee joku harvasanainen tyyppi ikään kuin korostamassa Sonja Lumpeen hehkeyttä. Oiskohan seuraavaksi Johanna Tukiaisen puutarhakikkailusarja mitään?

      • Rahunen

        Ahaa ,ei kuule Tukiaista olis vastaan, en usko että hän kiinnolstais. Eri sortin Plondi...?


    • Puutarhuri;

      Mielestäni olisivat voineet laittaa oikean puutarhurin, tuo Sonja Lumme häiritsee, joten en edes katso sitä ohjelmaa. Englantilaiset puutarhuriohjelmat sen sijaan ovat paljon mukavia, koska niissä on oikeat puutarhurit, tomera mamma ja hauska sälli.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      717
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      48
      610
    5. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      608
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      579
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      576
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      184
      520
    10. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    Aihe