Kuinka

jo uskaltanut heittää talviturkin pois.Tarkoitan järveen pulahtamista.Itsellä on tapana vappuna.Sunnuntaina on äitienpäivä.Mitä ostatte äidille lahjaksi,olisi kiva tietää?Ostan itse käyttötavaraa.HYVÄÄ ÄITIENPÄIVÄÄ KAIKILLE ÄIDEILLE.T.ITSEKIN ÄITI.
2725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En uskalla heittää talviturkkia näin aikaisin pois. Löysin omalle äidilleni tuolta uudelta kirppikseltä Iittalan kauniin vanhan lasimaljakon kun tiedän äitini pitävän siitä. Noita vanhoja uudenveroisia kun ei kaupoista löydä ja maksaa joissakin vanhojen tavaroiden kaupoissa todella paljon.

Äänestä
  • Kyllä sitä ainakin kukkia pitää viedä äidille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


moni on kirjoitti:

jo uskaltanut heittää talviturkin pois.Tarkoitan järveen pulahtamista.Itsellä on tapana vappuna.Sunnuntaina on äitienpäivä.Mitä ostatte äidille lahjaksi,olisi kiva tietää?Ostan itse käyttötavaraa.HYVÄÄ ÄITIENPÄIVÄÄ KAIKILLE ÄIDEILLE.T.ITSEKIN ÄITI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu