aamulehti irtisanoo henkilökuntaa

on seiskan jatke, juorulehti, ammatti taidottomat toimittajat, ei mitään osaa oikeita asioita, hömppää vain kirjoittaa, tilaajat loppuu.
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aamulehti on yksi tämänmaan nato pää loppareista.Naton päämaja suomessa sijaitsee päätoimittja Apusen työhuoneessa. Toteutuessaan natojäsenyys syöksee tämän maan ikuiseen köyhyyteen ja kertaheitolla samaan itä-euroopan B rupusakkimaiden sarjaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei ihme kun kirjoitti:

on seiskan jatke, juorulehti, ammatti taidottomat toimittajat, ei mitään osaa oikeita asioita, hömppää vain kirjoittaa, tilaajat loppuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu