Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Minkä kokoinen on pieni?

Eli itsellä noin 12cm ja hyvin epävarma olo omasta miehuudesta ko. asiassa. Varsinkin pornoleffoja katsoessa alkaa vaan vituttamaan suunnattomasti oma pienuus. Mitä olisitte mieltä jos esim pornoleffassa olisi pieni kalu?
93191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ja kestää kolme vuorokautta ennenkuin tulen maaliin. Maraton kilpailussa miehet juoksevat saman matkan muutamassa tunnissa! Kun minä synnyin oli penis 3cm ja tänäpäivänä kun olen 54v se on 18cm. Hyvin on pärjännyt ja pärjään edelleen. Tuollainen 12cm on ihan normaali penis jos olet teini ikäinen. Totuus on se että ei se pituus ratkaise vaan se paksuus ja ennenkaikkea sen käyttäjä!

Äänestä

tosielämää. Älä vertaa itseäsi niihin miehiin. Elimesi on ihan hyvän kokoinen ja varmaan jäykistyneenä ihan sopiva naisen tyydyttämiseen. Lopeta tuo pohdiskelu, Luulenpa että 99 % miehistä on samaa kokoa kuin sinulla.

Äänestä
  • Sitten minä taidan kuulua siihen 1 % väestöstä :) Kyllä se tekee poikaa kun on mulkku mitä voi oikeasti sano MULKUKSI eikä mikään muutaman sentin rusina.

    Äänestä

  • 1%.. kirjoitti:

    Sitten minä taidan kuulua siihen 1 % väestöstä :) Kyllä se tekee poikaa kun on mulkku mitä voi oikeasti sano MULKUKSI eikä mikään muutaman sentin rusina.

    siihen 1% miehistä. Eli ihan varmaan olet oikea Mulkku

    Äänestä

Jos penis on esim. 15cm niin se on pieni. Normaali mittainen penis on noin 18cm ja 22cm iso.

Äänestä
  • Nkyajan tuote, jolle evollutio on tehnyt tehtävänsä. Suuri ja haiseva

    Äänestä

  • ON..... kirjoitti:

    Nkyajan tuote, jolle evollutio on tehnyt tehtävänsä. Suuri ja haiseva

    lankaan, jos et tajunnut niin kyseessä oli provo =D Uskon silti että omistat pienen pilin.

    Äänestä

näyttelijöiden muista kyvyistä. kuten kropasta ja kasvoistahan se myös on kiinni., miten hyvä filmi on.

Äänestä

Pituutta ei mulle tarvi hirveesti olla (10 cm riittää ihan hyvin) mutta jos kyrpä on naisen sormen paksuinen niin silloin se on aika surkea. =( Tämmöseenkin oon joskus törmännyt ja pakko sanoa että se "suhde" kariutui siihen. Sääliksi kävi ukkorukkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erityisesti naisten ajatuksia kirjoitti:

Eli itsellä noin 12cm ja hyvin epävarma olo omasta miehuudesta ko. asiassa. Varsinkin pornoleffoja katsoessa alkaa vaan vituttamaan suunnattomasti oma pienuus. Mitä olisitte mieltä jos esim pornoleffassa olisi pieni kalu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu