Auttaisiko Mervin ja Matin parsiuhde ongelmaa ja yleensä heidän elämää jos lehdet ja yleensä media ei kirjoittelisi eikä tiedottaisi heistä enää mitään. Julkisuus lyö vettä löylyihin vain lisää. Meneekö jommalla kummalla kohta henki? Olisiko parast suojella niin ettei media enää reagoisi heidän toilauksiin? Annettaisiin olla vain tai ainakin yrittää kokeilla ettei kirjoiteta ja eikä osteteta niitä lehtiä jossa heistä kirjoitetaan. En tiedä onko tämä jatkuva kirjoittelu heistä enää terveellistä Suomen nuorisonkaan kannalta ym. herkkien ihmisten vuoksi?
Olisko parasta?
1
657
Vastaukset
- Ihmiset ostaa
Matti Nykänen saa rahaa kun hänestä kirjoitellaan ja TYHMÄ kansa ostaa. Jos näen otsikossa jotain Matti Nykäsestä en vilkaise koko lehteä ollenkaan. Matti nauttii kun lehdet kirjoittaa, ompa hänellä jossain juorulehdessä oma toimittajansakin. Tästä tuli mieleen että pitäisi ottaa yhteyttä johonkin lehteen ja YKSINOIKEUDELLA myydä se jotta lehden myynti kasvaisi. Tämmöinen juttu olisi minulla tapahtui jokin aika sitten. MATTI NYKÄNEN HAUKOTTELI JA KAIVOI NENÄÄNSÄ ERÄÄSSÄ KAUPUNGISSA. Tämä tulisi varmaan etu sivun jutuksi, täytyy pyytää tarjous eri lehdiltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot793669Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe373020- 782801
- 282664
- 192585
- 522332
- 161967
- 571947
- 581796
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121708