Hammasharjan akku

Mistä sellaisen löytää???? Etsinyt olen mut ei ole vielä vastaan tullut.Vai pitääkö ostaa uusi sähköhammasharja joka kerta kun akku menee huonoksi. Melkoista tuhlausta.
1380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ostan patterikäyttöisiä.
Helpompi ottaa reissullekkin mukaan.

Toki voit ottaa selvää maahantuojasta siitä liikkeestä,josta ladattavan ostit ja sitten kysyä maahantuojalta,josko toimittaisivat sulle uuden akun.

Akkujen kestoikä on mitoitettu noin vuodeksi maksimissaan.
Eihän se firma kannata,joka myy liian kestäviä tavaroita...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hepulia kirjoitti:

Mistä sellaisen löytää???? Etsinyt olen mut ei ole vielä vastaan tullut.Vai pitääkö ostaa uusi sähköhammasharja joka kerta kun akku menee huonoksi. Melkoista tuhlausta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu