Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

arat häpyhuulet!!!!

kun mieheni hieroo pimppiä niin häpyhuulet on seksin jälkeen todella arat. ne on tulipunaiset, joskus tulee jopa "viiltohaavoja". sama kun tyydyttelen rauhassa niin tulee tosi araksi ja haavoja joskus. inhottaa tälläinen :S
22349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kannattas käyttää liukastetta!

Äänestä
  • karva oli jäänyt sopivasti häpärien väliin ja kyllä se teki kipeää ja monia pieniä haavoja. Teki kipeää jo runkatessa, mutta halu oli niin kova, ettei pystynyt lopettamaan kesken.....sitten kyllä kadutti, ja voidella piti monta päivää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kärsivä... kirjoitti:

kun mieheni hieroo pimppiä niin häpyhuulet on seksin jälkeen todella arat. ne on tulipunaiset, joskus tulee jopa "viiltohaavoja". sama kun tyydyttelen rauhassa niin tulee tosi araksi ja haavoja joskus. inhottaa tälläinen :S

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu