Kysymys Oivalle

7242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

... ole demari. Mutta noiden kahden henkilöllisyydestä en ole varma. Ketä he ovet?

Äänestä
  • mtk-y

    Äänestä

  • UKK-Perinneyhdistyksen puheenjohtaja Seppo Tiitinen (vas) ja asiamies Seppo Sarlund.

    Äänestä

  • Kekkosfanit Tiitinen ja Sarlund ovat taatusti umpikepulaisia. Melko huonosti näytät tuntevan puolueesi vaikuttajia? Viime presidentinvaalien toisella kierroksella herra Sarlund äänesti Tarja Halosta. Huimaa!!

    Äänestä

  • Tiitinen on sossu Kirjoittanut: oivahärkönen 12.4.2007 klo 21.14        ---

    Äänestä

  • mitä milloinkin. Suosittelen näppylähanskoja.

    Äänestä

  • Jopas vain kirjoitti:

    Tiitinen on sossu Kirjoittanut: oivahärkönen 12.4.2007 klo 21.14        ---

    Ei tunnu Härkönen, ikikepuli, miestä tuntevan, kun ei tunne edes Tiitisen puoluetaustaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko mieli muuttunut? kirjoitti:

http://www.kolumbus.fi/ukk-arkisto/images/SPA53815.JPG Montako demaria näet kuvassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu