musta ton tukiaisen temput julkisuudessa alkaa jo kyllästyttää.onko kyse vain julkisuuden kipeydestä?koko jutussa.?
musta ton tukiaisen temput julkisuudessa
alkaa jo kyllästyttää?.
4369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuuluisuus on mua varten. Se levytetään piakkoin. Kukaan ei voi olla ostamatta sitä.
On se aika sairasta kyllä, kun kaikki kuitenkin jo tietää mitä se oikeasti on tehnyt elääkseen koko ajan. Sellainen ihminen ja suoltaa tuubaa koko ajan ja media ja ihmiset leikkii mukana, et muka osittain uskoisi, vaikkei sitten uskokaan ja nauraa koko pelleilylle. Yhden ihmisen henkilökohtainen tragedia, eikä se itse tajua koko asiaa lainkaan, eikä sitä kuinka täysin läpinäkyvä se on jo tässä vaiheessa.
Huomaa aika selvästi miten eukko on "lievästi harhainen ja elelee omassa "tuksulandiassa. Hauskaa huvia, mutta kun tarkemmin miettii käy jopa vähän sääliksi.
Kyllä jo Hymyn olisi pitänyt tajuta lopettaa jutut Tuksusta, kun sieltä alkoi tulla "Demoni käski paistamaan pitsaa" tasoista läppää. Sen sijaan pistetään netti-tv:n tähdeksi. Kenties ei pysty arvioimaan itse, mikä on totta ja mikä tarua.